Jump to content
IGNORED

Премер / Брод / Бетон 2018 / 2019


Recommended Posts

  • Replies 904
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    148

  • John Coltrane

    72

  • Moća

    71

  • malkin

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam imao potencijala za najbolju sezonu ikad, pošto sam onomad kad sam završio u 10k očajno startovao. I onda sam skapirao dok sam bio tipa drugi u klasiku i odličan na svim tabela da nije više ozbiljna igra za mene.

 

I sad mi super. Uđem petkom pijan i odradim prvo što mi padne na pamet, ne pratim cene, ič se ne nerviram...od ciljeva nemam ništa pošto sam odustao od ideje da ikad više pucam na 10k. Da opstanem u ligi i da prslin ne uđe nikad, puna kapa.

Link to comment
27 minutes ago, John Coltrane said:

 

Pa o tome ti i pricam- 100% mazohizam.

 

50% мазохизам...

 

11 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

da prslin ne uđe nikad, puna kapa.

 

...50% садизам. 

 

Koлтрејне, фил ју бро. Руксо, ја не могу то лаганезе, пробао сам и шансе нема. Пржим се на све што радим, нема помоћи. Лишће када сам у војсци чистио морао сам све да покупим јер се нервирам ако нешто прескочим. Јуче сам направио једну словну грешку у пословном мејлу и нисам могао да заспим до три. То је неко проклетство, шта ли. Није опсесивна компулзија јер уопште нисам такав у свему што није моја одговорност. А резултат у  фантазију доживљавам као своју велику, велику одговорност. :isuse: 

Edited by Прслин
Link to comment

Salaha nisam ni razmatrao za kapitena, lomio se između Aube (zbog kog sam otišao u -4, prvi put od početka prošle sezone) i Kejna. I izabrao Kejna jer će Auba vrlo verovatno početi na krilu, a Kejn voli da puni Lester.

 

Link to comment
24 minutes ago, Прслин said:

 

50% мазохизам...

 

 

...50% садизам. 

 

Koлтрејне, фил ју бро. Руксо, ја не могу то лаганезе, пробао сам и шансе нема. Пржим се на све што радим, нема помоћи. Лишће када сам у војсци чистио морао сам све да покупим јер се нервирам ако нешто прескочим. Јуче сам направио једну словну грешку у пословном мејлу и нисам могао да заспим до три. То је неко проклетство, шта ли. Није опсесивна компулзија јер уопште нисам такав у свему што није моја одговорност. А резултат у  фантазију доживљавам као своју велику, велику одговорност. :isuse: 

Naravno da je velika odgovornost kad prodas Salaha pred hettrik :fantom:

 

Elem,ja otidjoh u -16 a ne igra mi 5 igraca....odgovornost :mad:

 

Cestitke Feiju za prikljucak u borbi za opstanak

Link to comment
1 minute ago, ubibobi said:

Naravno da je velika odgovornost kad prodas Salaha pred hettrik :fantom:

 

Знао сам да ће овог да крене чим га се отарасим, али сам рачунао да ће у следећих пар кола Кејн и Стерлинг да узму више од Салаха и повређеног Арнаута, пошто ми је то била измена.

 

А и како сам могао да знам да ће Мин Машин да ми се усере у овај викенд фри хитом са тимом који има 10 играча који играју на домаћем терену и Салахом. :isuse:

Link to comment

Kejnara jos nije rekao svoje ali posto mi je kapetan,ne nadaj se previse.

Realno bih mogao jos samo od njega nesto da ocekujem jer duplirana odbrana onih tvojih shunkara je poklekla na samom startu a ostatak tima mi bukvalno nije ni na klupi.:isuse:

Sto je najgore otpisao sam ovo kolo pre pocetka a onda me je Mo zajebao i vratio mi nadu hettrikom da bih sada video da je to prakticno sve od poena za ovo kolo.Ne da mi se da ispratim na miru i izgubim ko covek.:sad:

Link to comment
30 minutes ago, Прслин said:

 

Знао сам да ће овог да крене чим га се отарасим, али сам рачунао да ће у следећих пар кола Кејн и Стерлинг да узму више од Салаха и повређеног Арнаута, пошто ми је то била измена.

 

А и како сам могао да знам да ће Мин Машин да ми се усере у овај викенд фри хитом са тимом који има 10 играча који играју на домаћем терену и Салахом. :isuse:

Jbg, free hit je bio poslednja opcija al na kraju se ispostavilo ipak jedina dobra. Tri igrača u crvenom, 4 transfera minimum, i znači -12, da bih sklopio nešto pristojno. Pre 4-5 kola sam dobio iz -12, tako da bi bilo previše i da pomišljam na reprizu tog "podviga". Mislim da sam posle tebe sa najviše transfera u brodu, i špijunirao sam koliko si ih odradio do sinoć. Da je bilo 3-4 ćerali bi se. 

 

Plus sam ispao debil jer mi je do jutros bio kapiten Salah a Jang u timu. Sve u svemu nije tako strašno kako je moglo da bude. 

Link to comment

Реми, честитке! Изгазио си ме поштено. Добио би ме вероватно и да није био фри хит, много сам кењао како имам пуно поена па сада морам и то да намалим. :laugh:

Link to comment

Protivnik u kupu,neki lik iz zimbabvea ima za 3 milke skuplji i bolji tim od mene,obaska sto nisam ni trebao da se nadjem u zdrebu jer izgleda nisu ukalkulisali minus 16 u koje sam otisao.

Sezona za zaborav :isuse:

Link to comment
On 8.12.2018. at 16:31, Remi said:

Jbg, free hit je bio poslednja opcija al na kraju se ispostavilo ipak jedina dobra. (...) Mislim da sam posle tebe sa najviše transfera u brodu, i špijunirao sam koliko si ih odradio do sinoć. Da je bilo 3-4 ćerali bi se. 

 

@Remi

@crtamOrasi

20a0b61228470e39c0d8f72a01d9b095911f3615

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...