Jump to content
IGNORED

Премер / Брод / Бетон 2018 / 2019


Recommended Posts

  • Replies 904
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    148

  • John Coltrane

    72

  • Moća

    71

  • malkin

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

27 minutes ago, pantelia said:

I deveti poraz u nizu. Strasno.

Ja ti sad izbrojao 7,ali opet da popizdis.

Imao sam prosle sezone slican poduhvat a ni ova jos nije rekla svoje...

Link to comment
3 minutes ago, ubibobi said:

Ja ti sad izbrojao 7,ali opet da popizdis.

Imao sam prosle sezone slican poduhvat a ni ova jos nije rekla svoje...

 

U pravu si, bio sam na 4:4, a sad je 4:11. Ja sam bio ubedjen da sam imao 4:2.

 

Svejedno, uzas. Postao sam Jo-jo tim.

Link to comment

Imam druga koji igra fantazi, težak debil je u pitanju, pa me zamolio da se raspitam u vezi nečega.

 

Majstor je napravio 6 transfera a onda u brzini udario odlazak u minus umesto divlju kartu. Šampionsko pitanje naravno glasi da li bi ponovni odlazak u transfere i aktivacija divljakuše poništili taj minus ili to sad ostaje kako god da okreneš?

Link to comment

Поништили би минус. 

 

Поздрави га и поручи му да има већи дебил од њега - када се мени то десило већ нисам имао дивљакушу. :blush:

Link to comment

То је увек реална могућност пошто ми је циљ да на крају будем бар претпоследњи од 5 милиона играча.:fantom:

Link to comment

Samo da, i ovde, napisem kakva je karina dronjava ovaj fantazi i ceo taj narko zavisnicki koncept.

Primer:

 

Imam tim koji se zove FC Ronin i pohadjam najelitniju PPP ligu, mada ne sa zavidnim uspehom, a u lokalnoj "sabackoj" ligi sam takodje pri dnu  (od 18 timova ja sam 16 sa skoro 300 bodova manje od prvog). Za taj tim odvajam previse svog vremena sto za transfere pred kolo sto za pracenje forme igraca sto zbog gledanja MOTD i F/MNF i nadasve zbog gledanja tekmi koje verovatno ni u ludilu ne bih gledao iako nedeljno pogledam preko 1000 sati loptanja. Dakle taj tim je sakupio 678 i slovima sestosedamdesetiosam poena, sto je sramotno malo za bilo cije standarde a pogotovu nekog ko fantazi pika skoro 10 godina.

 

Drugi tim, i nalog zbog draft tima, sam otvorio i pod imenom Timoti Fosu Mensa belezim sjajne rezultate u draftu i sa 10 pobeda i 5 poraza delim drugo mesto u ligi a broj osvojenih poena je 632 i slovima sestotridesetdva bez (C) kao sto znamo. Draftu sam mozda posvecivao jos vise vremena jer sam imao vise uspeha, ili sam imao vise uspeha jer sam mu posvecivao vise vremena, osvajao lige, vizionarski draftovao igrace sezone (tipa Salaha prosle sezone), tukao se sa malim Grcima po igraonicama ne bi li zadrzao svoj komp na jos koji sat kad je draft u pitanju, dakle i svoje letovanje sam opterecivao (jos odzvanja hanumin glas "jebo te i forum i draft i fantazi i fudbal, da te jebo"  - sta bi mi tek rekla da je znala za gay chat :ph34r:) i sve je imalo neku svrhu u vidu sakupljenih "trofeja".

 

Ali sve ovo navodim iz razloga sto moj drugi nalog za draft ima i classic tim na koji "bacam" ne vise od 30sec nedeljno i koji vec sad ima 764 i slovima sedamstosezdesetcetiri boda sto ce reci skoro 100 vise od primarnog tima koji mi uze pola zivota.

 

Jednostavno sam ovo morao da podelim ovde sa vama.

Link to comment

Heh, lako je bilo ranije, sad kad smo u različitim ligama i kad startuješ od 0 a ne od 6 poena odmah frka, a? :dry:

Toliko puta sam izgubio od tebe u raznoraznim fantazijima da mi igra brk iako sam došao da kukam kako nema Wilsona i TAAa. Minula me želja sad :fantom:

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

678 i slovima sestosedamdesetiosam poena

632 i slovima sestotridesetdva bez (C) kao sto znamo.

764 i slovima sedamstosezdesetcetiri boda

 

Имам 855 бодова а 18. сам у Броду. Хвала довиџења.

 

У ствари, још не: у овом колу је против мене Мин Машин одиграо фри хит. 

 

Сада хвала довиџења. 

Link to comment
2 minutes ago, Прслин said:

 

Имам 855 бодова а 18. сам у Броду. Хвала довиџења.

 

 

ovo je stvarno neverovatno. Lic koji je ispred tebe ima skoro 200 poena manje :rolf:

Link to comment
1 hour ago, Прслин said:

 

Имам 855 бодова а 18. сам у Броду. Хвала довиџења.

 

У ствари, још не: у овом колу је против мене Мин Машин одиграо фри хит. 

 

Сада хвала довиџења. 

 

Pa o tome ti i pricam- 100% mazohizam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...