Jump to content
IGNORED

Премер / Брод / Бетон 2018 / 2019


Recommended Posts

Juče sam bio ubeđen da pucam, danas sam izbrojao da sam pobedio  na kraju kad su nepravodno srezali Robertsonu bonus - ostade nerešeno. 

 

Inteneresantno je da u ligi imamo nerešen ishod najlošijih rezultata

Link to comment
  • Replies 904
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    148

  • John Coltrane

    72

  • Moća

    71

  • malkin

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images



Juče sam bio ubeđen da pucam, danas sam izbrojao da sam pobedio  na kraju kad su nepravodno srezali Robertsonu bonus - ostade nerešeno. 
 
Inteneresantno je da u ligi imamo nerešen ishod najlošijih rezultata


Čestitam na podeli bodova [emoji16]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment

Ostavio me Fraudiola gole guzice na vetrometini, sreća pa je egipatski Michu rešio da se ne pojavi danas i nekako me spasi poraza. Gadne su takve pobede, al su ipak prijatnije od takvih poraza, daj šta daš jbg.

Link to comment

+1 na lidera sam izasao bez izmena u odnosu na proslo kolo sa bratom Arnautom na klupi, a taman sada ujutru uz kafu hteo da spremim zamku za najboljeg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Užas koliko h2h sreće za sada, čak i sada izvuče iks. Čudi me prvo mesto, pošto u klasiku ne mogu jedan 50/50 transfer da nabodem.
Link to comment
lele Marko... jbg to je to, to je ono kolo kad kola kreću nizastranutm isuse.gif 

 

Kakav cripple fight majko mila lol.gif

Molim boga da mi (nam) Alonso ne igra da bi mi ušao jebeni MASUAKU sa potencijalnih 6 poena. Ali Wilson sto me je uneredio ove sezone, dao je gol u svakoj utakmici u kojoj mi nije bio u timu, i obrnuto [emoji20]

Link to comment
15 minutes ago, ducca said:

 

Kakav cripple fight majko mila lol.gif

Molim boga da mi (nam) Alonso ne igra da bi mi ušao jebeni MASUAKU sa potencijalnih 6 poena. Ali Wilson sto me je uneredio ove sezone, dao je gol u svakoj utakmici u kojoj mi nije bio u timu, i obrnuto emoji20.png

jbt meni je za potpuni brodolom dovoljno da Klopara reši da odmori Moa. brat Marko uleće u tom slučaju sa trakom :isuse:

e ali fakin Ederson... okrenem glavu na sekund i čovek me košta 6 poena u posl. 5 minuta meča :isuse:

Kalum bog fudbala jedina svetla tačka...

Link to comment

Uvek se zajebem sa transferima i postavom, kada pripit štimujem tim... [emoji19] Zamenim Aguera sa Jesusom, a ostavim Hazarda na klupi [emoji849]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...