Jump to content
IGNORED

Премер / Брод / Бетон 2018 / 2019


Recommended Posts

  • Replies 904
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    148

  • John Coltrane

    72

  • Moća

    71

  • malkin

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

40 poena ove nedelje ako sve bude kako treba, katastrofa. cestitke vasicu.

Џинксуј, џинксуј. Ја сам пукао као бас.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Где се то џинксује, да и ја мало захватим? То ми је последња нада, јер ако се ствари анализирају реално, хладне главе, математиком и логиком - већ сам изгубио. :sad:

 

Ево, да не буде да кукам на празно: Јасенко Моураtn јури Белерина и 6 поена. 

Edited by Прслин
Link to comment
13 minutes ago, Прслин said:

Ево, да не буде да кукам на празно: Јасенко Моураtn јури Белерина и 6 поена. 

 

stvarno nije moguce... :fantom:

Link to comment

Јебало вас џинксовање, сада је већ извесно да ћу да окончам коло сломљеног срца када Јасенко заврши меч са асистенцијом, па ја изгубим за бод. :isuse: :cry:

Link to comment
1 hour ago, Прслин said:

Јебало вас џинксовање, сада је већ извесно да ћу да окончам коло сломљеног срца када Јасенко заврши меч са асистенцијом, па ја изгубим за бод. :isuse: :cry:

 

Пошто неупућеном посматрачу може да делује да сам коментарисао утакмицу док је трајала - нисам! Претходни коментар је написан неких пола сата пре Јасенкове асистенције. Како сам знао шта долази у будућности? Лепо: гледао сам шта је било у првом колу, када сам исто тако знао шта ће бити и исто тако изгубио за длаку. :twak:

 

Само нека неко до краја сезоне каже ”Прслин кења, Прслин измишља” када закукам и најавим сигуран крах знатно пре него што наступи... 

:gilja:

Link to comment
7 minutes ago, Прслин said:

 

Пошто неупућеном посматрачу може да делује да сам коментарисао утакмицу док је трајала - нисам! Претходни коментар је написан неких пола сата пре Јасенкове асистенције. Како сам знао шта долази у будућности? Лепо: гледао сам шта је било у првом колу, када сам исто тако знао шта ће бити и исто тако изгубио за длаку. :twak:

  

Само нека неко до краја сезоне каже ”Прслин кења, Прслин измишља” када закукам и најавим сигуран крах знатно пре него што наступи... 

:gilja:

 

moze li jadnije od ovoga druze komesare???

pa moca je malo dete za Vas...:fantom:

Link to comment

Јесам нешто слагао?

 

У сваком случају честитке. Драма холивудских стандарда. :thumbsup:

 

А Моћа јесте мало дете за мене. :nobles:

 

Link to comment
37 minutes ago, Прслин said:

 

Пошто неупућеном посматрачу може да делује да сам коментарисао утакмицу док је трајала - нисам! Претходни коментар је написан неких пола сата пре Јасенкове асистенције. Како сам знао шта долази у будућности? Лепо: гледао сам шта је било у првом колу, када сам исто тако знао шта ће бити и исто тако изгубио за длаку. :twak:

 

Само нека неко до краја сезоне каже ”Прслин кења, Прслин измишља” када закукам и најавим сигуран крах знатно пре него што наступи... 

:gilja:

Ja sam mogao da te postedim nerviranja jos juce obzirom da sam isto cekao celavog a izgubio takodje za 1 poen :D

 

Proslo kolo za 2 ovo za 1,nema sta forma se polako podize

 

Obzirom da u sledece kolo ulazim sa minusom,mislim da ce se trend cestitanja protivnicima nastaviti

 

Cestitke Kopi

Link to comment
44 minutes ago, San Epifanio said:

Cestitke @MancMellow na pobedi.

Prvi poraz u ovoj sezoni. Da onaj krelac Emeri nije uveo Mikija u 90` i na taj nacin mi zakucao Sedrika sa 12 poena na klupi moglo je biti i sasvim korektno ovo kolo. Ovako fino mi pada ova pauza.

Hvala

 

Srećno pobedih, priznajem... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...