Jump to content
IGNORED

Премер / Брод / Бетон 2018 / 2019


Recommended Posts

Нормално да сам трсао прво коло када нисам могао у минус. :fantom:

 

Већ у другом сам повећао своје шансе да избегнем катастрофалан пораз тиме што сам отишао у -8 као сав нормалан свет. 

 

Ево, и у трећем сам опет на -8 и осећам се одлично, оптимиста сам, верујем у своју тактику и имам поверење у овај непрејебиви систем. 

 

giphy.gif 

Link to comment
  • Replies 904
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    148

  • John Coltrane

    72

  • Moća

    71

  • malkin

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 18.8.2018. at 13:26, Calavera said:

dobar ti izbor kapitena malkine, ovi ostali vidjeniji premerasi ocito numeju™ :fantom:

 

7 hours ago, Calavera said:

nazad na jinxovanje, sto bi reko nas narod :sleep:

pa kud i mene sa sobom potopi, startujem sa 2 fakin poraza :isuse:

dršse dobro oprobanih metoda, samopouzdanje je precenjeno :(

Link to comment
On 19.8.2018. at 20:22, cvrlle said:

 

3xcpt :cry:

useres me gde stignes :isuse:

srecom pa ja unapred precrtam 3pts kad god nam se ukrste putevi:fantom:

 

Bed lak.

Pazi, to mi je bila jedina sansa da udjem u mec 45-55.  Totalno se raspadam u 2. kolu:

Ouker ne igra, Sanchez "srecom nije usao" :adasevic:  Bernie Silva nula u 6-1, Tosun nula u pobedi Evertona, jagielka crveni u 1. kolu. 

Edit: evo, ulazi mi ovaj mali iz palasa na Uokerovu nulu. Opet crveni i -1 :isuse:  

Suma sumarum: imam 7 aktivnih igraca.

-12 incoming :prslin:

 

Edited by Dziber
Link to comment
On 19.8.2018. at 11:01, keljans said:

Duffy, Mitar i Miki na klupi... 25 bodova za sad :frust:

Честитке колега на одличној утакмици. Прштало на све стране.

Link to comment
34 minutes ago, porucnik vasic said:

Честитке колега на одличној утакмици. Прштало на све стране.

Takođe čestitke, ne može se ni radovati dobitku na kladionici kad izgubiš zbog poola...

Link to comment

Musa Kesedžija Kun došao na megdan u dogovoreno vreme ali se Kraljević Marko Dženk od Germanije nije pojavio. Razbijena vojska potonjeg nije imala izbora no da se povuče i daleko od bojišta izvadi rakiju i gusle.

 

Mnogo godina kasnije, neimenovani istoričari će utvrditi da je veliki vezir, osim što je Musu Kuna opremio najboljom sabljom i štitom, poslao par emisara u Germaniju da podsete Kraljevića Dženka na njegove korene i suptilno predlože da u ime istih ne bi bilo loše da se malkice uspava na jutro velikog boja. Kako bi bili sigurni da će geni proraditi kako treba, emisari su sa sobom poneli i ček sa puno prostora za ispisivanje ništica.

 

Tako su pečat izdaje i sva krivica pali na verolomnog kraljevića dočim je knez koji ga je iskusno promovisao u heroja uoči ključne bitke proglašen za svetog velikomučenika što je titula kojom kauri po tradiciji nagrađuju svoje nemače pojma.

Link to comment

 

4 hours ago, Redoran said:

Musa Kesedžija Kun došao na megdan u dogovoreno vreme ali se Kraljević Marko Dženk od Germanije nije pojavio. Razbijena vojska potonjeg nije imala izbora no da se povuče i daleko od bojišta izvadi rakiju i gusle. 

 

Mnogo godina kasnije, neimenovani istoričari će utvrditi da je veliki vezir, osim što je Musu Kuna opremio najboljom sabljom i štitom, poslao par emisara u Germaniju da podsete Kraljevića Dženka na njegove korene i suptilno predlože da u ime istih ne bi bilo loše da se malkice uspava na jutro velikog boja. Kako bi bili sigurni da će geni proraditi kako treba, emisari su sa sobom poneli i ček sa puno prostora za ispisivanje ništica. 

 

Tako su pečat izdaje i sva krivica pali na verolomnog kraljevića dočim je knez koji ga je iskusno promovisao u heroja uoči ključne bitke proglašen za svetog velikomučenika što je titula kojom kauri po tradiciji nagrađuju svoje nemače pojma. 

 

tri godine sezone te čekam da ti vojskovođa kapiten ne podivlja baš na megdanu meču protiv mene, čekaću još tri ako treba i neće mi biti teško.

Link to comment

И мени је требало једно пет минута да скапирам. 

 

Као, Wrong direction, сви иду горе, он иде доле... Суптилан хумор, непримерен нашим мозговима чију кору стварност већ деценијама обликује секиром и динамитом.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...