Jump to content
IGNORED

Премер / Брод / Бетон 2018 / 2019


Recommended Posts

  • Replies 904
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    148

  • John Coltrane

    72

  • Moća

    71

  • malkin

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

39 minutes ago, Moća said:

Kako podivljao Lukas Moura :hail:

 

Ко то може да предвиди, побогу!? Није саставио пет утакмица прошле године, а онда изгази Манјунајтед у гостима? То ми је још луђе од Митровића. Мада, капирам да има људи који су и једног и другог ставили у тим да им буду диференцијал. Њима бих саветовао да обришу тим: више од тога их ове године неће укењати. Још ако су довели Алонсоа или Вилсона пред ово коло.... Или и једнога и другога. Не знам, сигурно има неко такав. Само не верујем да је могло без минуса, јер минус је кева. 🖖🏼

Link to comment

+1

 

Нахватали неког типа који је имао 20.000 тимова и користио их да утиче на промене цена играча. :Hail: #posvecenost #relationshipgoals

Edited by Прслин
Link to comment
36 minutes ago, Прслин said:

+1

 

Нахватали неког типа који је имао 20.000 тимова и користио их да утиче на промене цена играча. :Hail: #posvecenost #relationshipgoals

To si ti,priznaj! :D

Link to comment

Kakav car, ja ne mogu svoj jedan tim da sacuvam od promena cena :D vec sam u velikim problemima

 

Barem pobegoh sa dna tabele. Porodi mi Kane pobedu. 

 

I dalje me kanali nerezonsko drzanje Aubameyanga u timu, a opet zbog Richarlisona mora da se menja druga pozicija.

Link to comment
3 hours ago, nick1986 said:

Kakav car, ja ne mogu svoj jedan tim da sacuvam od promena cena :D vec sam u velikim problemima

 

Barem pobegoh sa dna tabele. Porodi mi Kane pobedu. 

 

I dalje me kanali nerezonsko drzanje Aubameyanga u timu, a opet zbog Richarlisona mora da se menja druga pozicija.

Cestitam.

Nekako sam predosecao nakon oduzimanja kapitenovih 4pts bonusa da ce mi se kasnije prednost od +18 istopiti kao lanjski sneg i eto taman toliko za poraz od 3 razlike :tongue:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...