Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

od svih tekmi koje sam pogledao ova dva dana, najveći utisak mi je bila ofanzivna nemoć Čardžersa, au koliko je ono bilo mučno za gledanje. I onda kao "most underrated team in the NFL right now" 

Link to comment
20 hours ago, radisa said:

Gleda neko Pit@NO...

 

Jel do mene, ili su ove sudije idioti...

 

Meni nijedan ključni DPI za dva TD-a NO nije izgledao kao DPI... Prvi je lopta bila nedostižna, a drugi je igrač išao na loptu, i pri tom zakačio protivnika... Da se ovo svira sve svaki put, nijedno dodvanje koje idu dva igrača na loptu ne bi bilo čosto...

Ma očajno suđenje

Ona Haden-Kamara situacija je bila smešna. Kod drugog faula Burnett je malo ranije skočio pa je desnom rukom malo zagrlio Watsona, ali je i to moglo komotno da se ne sudi.

Ali šta su sve sudili Jetsima protiv Packersa. Pa te sudije ne bi smele više suditi ni Grofovi vs Klek.

 

btw odluka Giantsa da ne uzmu Darnolda, to je jedna od onih koje te posle proganjaju 100 godina. :fantom:

Bambino 21. veka

 

Link to comment
18 hours ago, omiljeni said:

 

btw odluka Giantsa da ne uzmu Darnolda, to je jedna od onih koje te posle proganjaju 100 godina. :fantom:

Bambino 21. veka

 

poginuo bi klinja da je imao OL giantsa ispred sebe

Link to comment

Ma jok. Ako Eli bude sackovan 50 puta, Darnold bio u istim uslovima bio sackovan najviše 20-25 puta.

Za rookie igrača dosta dobro oseća pritisak i lagano ga izbegava, nije nekretnina kao što je Eli. A i kad ga dohvate neće poginuti jer je velik i jak.

Uostalom, ni Jets OL nije neki visoki kvalitet pa je sve bilo ok. Propustio je par utakmica zbog povrede članka ali to nije bilo ništa strašno.

 

Plus, da su Giantsi uzeli Darnolda ne bi im igrao Barkley nego RB koji bi možda i umeo da blokira. :fantom:

Link to comment

Problem sa Giantsima je što je odluku da se nastavi sa Ilijom verovatno doneo Mara, i tu se sva priča završava. Štaviše, čitav proces selekcije GM i HC je bio uslovljen  ( najverovatnije ) tom činjenicom. U obzir su dolazili isključivo kandidati koji su bili spremni prihvatiti narativ o Iliji kao nekom ko ispred sebe ima još nekoliko kvalitetnih godina. 

Ako je već odlučeno da se ide s Ilijom onda je biranje QB-a koji će još par godina sedeti na klupi traćenje resursa ( na stranu to što ja i dalje imam averziju prema Darnoldu, odnosno imam osećaj da će biti težak bust. čak mislim da će Allen imati bolju NFL karijeru. ) 

 

Da li je bilo bolje za Giantse da se spuste par mesta pa da eventualno pokupe  Nelsona u prvoj rundi, Chubba  ( RB )  dodatnim pikom i još Hernandeza pikom kojim je pokupljen....verovatno da, ali Gettleman je prilično tvrdoglav. Pikirao je Barklija i što je najgore, to uopšte nije krio, čime je sebi smanjio manevarski prostor. 

 

Šta je tu je. Barkley je naš i momka je nemoguće ne voleti. I igrački i ljudski, tako da u suštini, možda i nismo tako loše prošli. Meni je samo glupo što će dečko biti posmatran kroz prizmu ovog što je omiljeni napisao ( narativ o odluci koja te proganja sto godina ). On to nije zaslužio. Njega ( kao u ostalom bilo kog igrača ) treba posmatrati kroz prizmu isključivo onoga što uradi on field, a ne u komparaciji sa nekim drugim igračima koji su mogli ili ne biti birani umesto njega. Zato mene cela ta priča pomalo nervira. 

 

Link to comment

Malo mi je ta priča nategnuta. Najpre Mara dozvoli McAdoo-u da benchuje Eli-a, pa sezonu posle toga traži GM i trenera koji će da trpi Elia još nekoliko sezona.

I to da postavlja takav uslov u trenutku kad ima 2nd overall pick i fenonemalnu QB draft klasu. 

Ne verujem ni da je Mara tako radio, niti da bi Gettleman na to pristao.

 

Barkley jeste dobar igrač i legitiman top5 pick, ali taj pick je bio luksuz koji Giantsi nisu mogli sebi da priuše. Ne zbog tih šupljih priča kako visoko draftovan RB ne donosi titule, nego prosto što nisu smeli da propuste Darnolda. Pa čak i Rosena.

Herbert je objavio da se vraća na Oregon još jednu godinu. On je najbolji prospect trenutno ali je u suštini 2nd round kalibar (zato i ne izlazi na draft). To dovoljno govori o draft klasi. 2020. će biti bolja situacija, ali do tad ko živ ko mrtav. 

 

On 25.12.2018. at 18:14, Jean-Luc Picard said:

 ( na stranu to što ja i dalje imam averziju prema Darnoldu, odnosno imam osećaj da će biti težak bust. čak mislim da će Allen imati bolju NFL karijeru. )

:violina:

 

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...