Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Osim field goala sa kilometra, utisak utakmice do sada: Erceg "poziva" akciju za Prescotta i ovaj stvarno ide za TD. U stvari Erceg ispravno predvidja da ce Prescott trcati. Jedno pozitivno brojanje za Ercega! :)

Edited by Nesh
Link to comment

Vec sam pomislio da je steta sto odbrana Phile nije postigla TD, jer nema leba od napada, kad ono i napad sposoban da predje dva jarda. :D

A onda promaseni extra poen. :isuse:

Link to comment

Nestvarno šta čini Preskot.

Ovi mrtvi, nema ih, ne postoje, ništa, blamiraju se čim im napad podje na teren i tako iz pokušaja u pokušaj...

Ali ne da protivnički Qb. A treba mu samo da odigra ispodprosečno, ništa jače od toga.

Link to comment

Phila ide na cetvrti down za 4 jarda sa pola terena posle ovakve igre napada i uspevaju. Sta reci, citiracu Zuleta: potpuno neverovatno! :D

Edited by Nesh
Link to comment

Igrao sam na Baltimor i Philu i obe utakmice otisle u produzetak. Baltimor prokockao, Phila promasila extra poen, zavera, pa to ti je! :D

Edited by Nesh
Link to comment
Osim field goala sa kilometra, utisak utakmice do sada: Erceg "poziva" akciju za Prescotta i ovaj stvarno ide za TD. U stvari Erceg ispravno predvidja da ce Prescott trcati. Jedno pozitivno brojanje za Ercega! [emoji4]



Erceg koji na 16-16 očajava nad sudbinom Cowboysa koje nakon povrede Elliota nema ko da povede pošto Dak igra očajno i onda 2 TD-a, nije završio misao :lol:

Pre toga na -7 savetuje KC da u 4. pokušaju ispucaju loptu na 2 min do kraja pošto imaju sva 3 tajmauta pa da krenu iz početka po TD, na pola terena :hail:


U ostalim vestima da pohvalim Kittla koji uvatio 210 yd, drugo mesto all time za TE na meču, Shanahan ga nije ispoštovao za još 5yd do rekorda celo drugo poluvreme.
Link to comment
3 hours ago, ducca said:

Erceg koji na 16-16 očajava nad sudbinom Cowboysa koje nakon povrede Elliota nema ko da povede pošto Dak igra očajno i onda 2 TD-a, nije završio misao :lol:

Pre toga na -7 savetuje KC da u 4. pokušaju ispucaju loptu na 2 min do kraja pošto imaju sva 3 tajmauta pa da krenu iz početka po TD, na pola terena :hail:

 

Pa ja sam odmah i komentarisao tu genijalnu izjavu da je veliki rizik 4. down na -7 i 1:30 do kraja :D, ali ovo za trcanje Prescotta je pogodio, zato sam mu dodelio jedno pozitivno brojanje. Budimo milosrdni! :D

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...