Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

34 minutes ago, Nesh said:

Ali uzvracaju im zestoko Patriote. Cini mi se da nisu imali napad bez zute zastavice. Ocaj zivi.

 

Prelomi INT utakmicu i to kada je delovalo da je sve gotovo. Mada gusto je bilo u zadnjem drive kad je prosla ona po sredini. 

 

Steta za onolika glupiranja u proteklih nekoliko nedelja, mozda se moglo uzeti i domacinstvo za Wild Card. Ovako cekaj Chargerse ili KC...

Link to comment

Sta treba Phili da bi prosli? Mora Seattle da izgubi obe, a oni da dobiju obe (ovu su vec dobili)?

 

EDIT: Aha, zaboravio sam na Minnesotu. Mogu oni da izvise, a Phila da prodje.

Edited by Nesh
Link to comment

Gleda neko Pit@NO...

 

Jel do mene, ili su ove sudije idioti...

 

Meni nijedan ključni DPI za dva TD-a NO nije izgledao kao DPI... Prvi je lopta bila nedostižna, a drugi je igrač išao na loptu, i pri tom zakačio protivnika... Da se ovo svira sve svaki put, nijedno dodvanje koje idu dva igrača na loptu ne bi bilo čosto...

Link to comment

To bi bilo to, u kljucnom trenutku holding, onda izblokiran sut...Saintsi ocajni u drugom poluvremenu. OK, dok pisem ovo, dobice jos jednu sansu, nije uspelsa trik akcija, imaju loptu, ali napad Saintsa ne deluje kao da moze nesto da napravi.

Igrao sam na Steelerse, al i na Boston u hokeju, pa sad navijam za Saintse. :D

Edited by Nesh
Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...