Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

6 hours ago, ObiW said:

Kevin Greene, NFL legend, dead at 58.

 

Jedan od prvih lajnbekera čije ime sam zapamtio kad sam počeo da pratim NFL devedestih. RIP.

 

https://youtu.be/tAoQS-RG_e4

tuga :(

 

all NFL tim 90ih, front 7

Reggie White, Kennedy, Greene, Seau, Derrick Thomas... jebote. Randle i Bruce Smith jedini jos rolaju...

Link to comment

Clayborn je pre par godina imao 6 sacks protiv Cowboysa kad je Smith bio povredjen.
A lik koji je igrao za Eaglese je imao 17 sacks na 1 utakmici dok se to nije tefterilo u statse.
Ove godine je Reddick imao 5 protiv Giantsa.

Link to comment

to je vrlo diskutabilno jer ne postoji nijedan dokaz osim njegovih reci. max sackova koji je ceo tim imao je 14 koje su Eagles imali vs Giants, unofficial. najavise sackova, official, su imali Giantsi protiv Eaglesa, 12 :lol: 

Link to comment

Ma sto bi lagao. Mozda imaju i film. Tad su igrali maltene samo belci i ko je znao malo bolje da igra mogao je da radi sta hoce.
Zna se da su NY Sack Exchange jedini pravi rekorderi i sve ostalo je fake.

Link to comment
1 hour ago, ObiW said:

Derrick Thomas, koji je to lik bio... u jednoj utakmici je imao 7 sekova. U drugoj je u jednom napadu imao 3 PF na istom igraču (Shannon Sharpe :D), tek posle trećeg su ga isključili. 

 

To ono kad mu je Sharp  ponavljao broj telefona njegove devojke :D!?

 

Link to comment
11 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

To ono kad mu je Sharp  ponavljao broj telefona njegove devojke :D!?

 

Ne znam šta mu je pričao, al čim Bubby Brister uhvati loptu (Elway bio povredjen), Derrick zgrabi Shannovu kacigu, cimne je nadole i sruši ga na zemlju. :D

 

Marty Shottenheimer se posle utakmice izvinjavao, mislim da je samoinicijativno dodao jednu utakmicu suspenzije na kaznu koju je NFL razrezao Thomasu.

Link to comment
52 minutes ago, Ros said:

jedno povelika kamara tacdauna sinoc :ziga:

 

 

Igram neko finale u jednoj FF ligi. To jest igrao sam, pošto protivnik ima Alvina.  :vesala2: . Mada definitivno manje zlo nego da se izgubi za dva poena nakon MNF-a

Link to comment

playoff... jebote, playoff

 

prvi put cemo igrati playoff tekmu nakon badnjeg dana 2008. ove godine(tj sledece), playoff ce se igrati 9. i 10. januara... znaci prva playoff tekma nakon 13 godina i 3 ili 4 dana... 

Edited by freakns
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...