Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

1 hour ago, ducca said:

Pa da, trebali su da izginu za NYG i skliznu na draftu, to je bilo realno za očekivati. 

 

Nisu baš trebali namerno da izgube, na to sam mislio. Što se NYG tiče, nismo zaslužili PO, i nismo smeli dozvoliti da zavisimo od bilo koga a kamoli od Sheagirlsa

 

Joooj što mi krivo što Dalas nije pobedio, samo da gledam Skipa kako menja sve dugine boje dok komentariše Wash@Eagles :laugh:

Link to comment

Јеботе каква сезона за Вашингтон. Од промјене имена, Риверине болести, Хоскинса, васкрсење блаженопочившег Алексе Смитовића до плеј-офа.

 

:ziga::ziga::ziga:

Link to comment
Јеботе каква сезона за Вашингтон. Од промјене имена, Риверине болести, Хоскинса, васкрсење блаженопочившег Алексе Смитовића до плеј-офа.
 
:ziga::ziga::ziga:
Realno ovo je njima ihaaaa...
Ali ta divizija...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Žao mi je što neće igrati Tomica protiv Giantsa, bilo bi zanimljivije, Washington će ladno da dobiju, pri čemu ne mislim da su sad nešto Giantsi bolji od Washingtona.

U gostima samo dobijaju Baltimor i Tampa i da se ponovim od pre jedno dva meseca, SB igraju Packersi i Ravensi, Kanzas nešto loše igra u poslednje vreme

Link to comment

Joj brt, ne znam kako vam vise ne dosadi. Dje se vi uopste napajate tim glupostima? :)
Meyer nikad nije trenirao Fieldsa.
a T-Law mozda ne izadje na draft, ali to se nece desiti zato sto ne zeli da ga draftuju Jagsi, Jetsi ili bilo ko treci. Postoji realna sansa da ostane u skoli jer su oni na Clemsonu zajebana sektica i kad izduvaju za titulu onda ih uvek nekoliko ostane da probaju opet sledece godine. 2018 su uzeli titulu sa Wilkinsom, Dexterom i ostalima koji su ostali da odigraju i senior sezonu.
Prosle godine je ostao Etienne iako bi mozda bio i prvi Rb na draftu. To je bas ozbiljan rizik i finasijski gubitak, Lawrence nece rizikovati ni stoti deo toga ako i on isto to uradi.
Ocigledno je da njih tamo toliko naloze da ih zabole za potencijalne milionske gubitke i sad kad su izduvali za ovu sezonu, onda je logicno da bi i Lawrence lako mogao da ostane. Jos ako se pretpostavi da ce sledece sezone biti full publika, onda ce ga i to vuci ka odluci da ne izadje na draft.
Te nebuloze nece izaci na draft ako budu ovi ili oni imali #1, to je zabavno valjda samo A Smithu i freaku.

Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

Joj brt, ne znam kako vam vise ne dosadi. Dje se vi uopste napajate tim glupostima? :)
Meyer nikad nije trenirao Fieldsa.
a T-Law mozda ne izadje na draft, ali to se nece desiti zato sto ne zeli da ga draftuju Jagsi, Jetsi ili bilo ko treci. Postoji realna sansa da ostane u skoli jer su oni na Clemsonu zajebana sektica i kad izduvaju za titulu onda ih uvek nekoliko ostane da probaju opet sledece godine. 2018 su uzeli titulu sa Wilkinsom, Dexterom i ostalima koji su ostali da odigraju i senior sezonu.
Prosle godine je ostao Etienne iako bi mozda bio i prvi Rb na draftu. To je bas ozbiljan rizik i finasijski gubitak, Lawrence nece rizikovati ni stoti deo toga ako i on isto to uradi.
Ocigledno je da njih tamo toliko naloze da ih zabole za potencijalne milionske gubitke i sad kad su izduvali za ovu sezonu, onda je logicno da bi i Lawrence lako mogao da ostane. Jos ako se pretpostavi da ce sledece sezone biti full publika, onda ce ga i to vuci ka odluci da ne izadje na draft.
Te nebuloze nece izaci na draft ako budu ovi ili oni imali #1, to je zabavno valjda samo A Smithu i freaku.

U svem ovom laprdanju nisi se izjasnio dali bi vise voleo da Trevor ili Justin obuce NY zeleno. Dabo/Clemson cult svakako postoji... sumljam da ce Lawrence ostati zadnju godinu u skoli, posebno jer je superman from Hawaii (t.j. California) vec tamo. Ryan Day je trenirao i pokupio Fieldsa sa Georgia-e ali Urban je Ohio State do groba (da ne koristim grobar do groba, pa da nam se naljute nasi tkz. prijatelji sa druge strane brda.) Dakle, ako nije Trevor, recimo - dali bi izabrao Fields-a ili Sewell-a kao OT na draftu? Ili bi mozda trejdovao pick? 

 

 

Link to comment
1 hour ago, mandingo said:

U svem ovom laprdanju nisi se izjasnio dali bi vise voleo da Trevor ili Justin obuce NY zeleno. Dabo/Clemson cult svakako postoji... sumljam da ce Lawrence ostati zadnju godinu u skoli, posebno jer je superman from Hawaii (t.j. California) vec tamo. Ryan Day je trenirao i pokupio Fieldsa sa Georgia-e ali Urban je Ohio State do groba (da ne koristim grobar do groba, pa da nam se naljute nasi tkz. prijatelji sa druge strane brda.) Dakle, ako nije Trevor, recimo - dali bi izabrao Fields-a ili Sewell-a kao OT na draftu? Ili bi mozda trejdovao pick? 

 

 

zasto bi birao Fieldsa kada je Darnold najbolji QB u ligi?

 

Sewell im realno ne treba, oni su uzeli Bectona prosle godine a ni drugi tackle im nije los... oni ce uzeti ili Fieldsa ili ako hoce da ostanu sa Darnoldom onda neki trade... Devonta Smith je jos potencijalan pick, jer ako nece Fieldsa, onda su utvrdili da im napad ne smrdi zato sto je Darnold usranko, vec svi ostali nemaju pojma.

ono sto ti garantujem, sta god da urade, pojavice se omiljni da objasni kako je to najbolji potez u istoriji svih draftova :D

Link to comment

Jedna smela prognoza, Buffalo uzima titulu ove godine... vreme je smile.png S druge strane do Superbowl-a stiže Seattle

Sent from my M2002J9G using Tapatalk



Link to comment

ovo je zaista smelo... i to vise zbog Seattlea :D

 

moja prognoza je:

Bills over Colts

Seahawks over Rams

Bucs over WFT

 

Ravens over Titans

Saints over Bears

Browns over Steelers

 

Bills over Ravens

Chiefs over Browns

 

Bucs over Packers

Saints over Seahawks

 

Chiefs over Bills

 

Bucs over Saints

 

Bucs over Chiefs

 

skroz nehomerski :D

Link to comment

Nema šanse da Steelersi izgube kući od Brownsa u playoffu, a ne bi me iznenadilo da Billsi odmah ispadnu, imaju oni velike komplekse mada su stvarno odlični.

moja prognoza

Bills over Colts

Seahawks over Rams

Bucs over WFT

Ravens over Titans

Saints over Bears

Steelers over Browns

 

Ravens over Chiefs

Steelers over Bills

Packers over Bucs

Saints over Seahawks

 

Ravens over Steelers

Packers over Saints

 

SB  Packers-Ravens ne znam, kasnije prognoza :D

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...