Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

13 hours ago, freakns said:

odlican je Herbert, ali odlican. ovaj zadnji INT ne menja nista. Lynnu skinuti kapu. pola tima mu out, ovi sa ulice igraju odlicno. da im se i Ekeler nije sjebao u prvom, ovo je drugacija tekma... onaj fumble na kraju prvog ih je unakazio

 

btw, kakvih 5TD, kurci palci. igrac utakmice je OL Tampe. 0 sackova, otvarali rupe za trcanje, Bosa se video nije 

Yep, OL resila utakmicu. Nismo taknuli Gaydija u drugom. A Herbert izgleda dobro, jbt. 10 puta bolje nego u Oregonu. Ipak smo 1-3, Austin se sjebao, Mike Will prosle utakmice, Derwin... tipicna Chargers sezona. 

Link to comment

ma svi su sjebani, ne samo vi... ne znam sta se desava ove sezone, ali nikad nije bilo ovoliko povreda. eno Phila i Ninersi, mogli su slobodno sinoc da odigraju ispred bolnice, njima su i 3rd stringeri sjebani

 

eo nama su i protiv Bearsa Godwin i Fournette out, verovatno i Shady. Howard season ending, ode ahilova protiv vas. Evans igrao sa uganutim clankom, SMB isto rovit, Watson sa ukrpljenim ramenom, Miller ima ukljesten kuk... suluda kolicina povreda u samo cetiri nedelje.

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

ma svi su sjebani, ne samo vi... ne znam sta se desava ove sezone, ali nikad nije bilo ovoliko povreda. eno Phila i Ninersi, mogli su slobodno sinoc da odigraju ispred bolnice, njima su i 3rd stringeri sjebani

 

eo nama su i protiv Bearsa Godwin i Fournette out, verovatno i Shady. Howard season ending, ode ahilova protiv vas. Evans igrao sa uganutim clankom, SMB isto rovit, Watson sa ukrpljenim ramenom, Miller ima ukljesten kuk... suluda kolicina povreda u samo cetiri nedelje.

Apsolutno. Mi smo, uz Coltse i Filu - bili osekaceni i prosle godine, zato sam napisao da je tipicno. Ceo secondary je bio na IR jedno vreme. 

 

 

25 minutes ago, Frank Pembleton said:

Da li je moguće da je promena usled COVID toliko uticala? 

Sta znam... mozemo hamstring i slicne povrede pripisati nespremnosti ali ovo je cudo , jbg. 

Edited by mandingo
Link to comment
53 minutes ago, Frank Pembleton said:

Da li je moguće da je promena usled COVID toliko uticala? 

men se tako cini... preseason games su mesec dana treninga i polako ulazenje u sezonu. starteri igraju jedan drive, pa cetvrtinu, pa poluvreme... plus treniras sa minimalno kontakta. sada svega toga nije bilo. ogromno je pitanje koliko su neki ljudi bili spremni kada je sezona pocela. i pravo niotkuda, ti treba da igras celu tekmu i ulazes max napor. akcije u NFL traju 5-6 sec. znaci ti si na max 5-6 sekundi, pa stanes. pa opet krenes, pa stanes... to je ogroman napor za telo. i ako nisi spreman 100% desavaju se povrede. pogotovo sto je velika vecina povreda non contact injuries. znaci nije igra drugacijia ili grublja, vec tvoje telo nije spremno na napore.

 

to mi izgleda kao jedini razumni odgovor. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, mandingo said:

Apsolutno. Mi smo, uz Coltse i Filu - bili osekaceni i prosle godine, zato sam napisao da je tipicno. Ceo secondary je bio na IR jedno vreme.

 

Da, sećam se kako mi je prošle sezone suza kanula zbog Chargersa i Coltsa. :violin:

Mi u 2019 imali 14-15 startera u ofanzivnoj liniji, malo falilo da počnu igrati četvoropozivci, startni Qb imao sifilis, backup se odmah povredio. u ILB poziciju smo investirali 4-5 puta više capa nego bilo koji drugi tim, Mosley i Williamson su trebali biti naši Willis & Bowman, a već u 2nd qtr week 1 su nam igrali #6 i #7 sa projektovanog deptha.

 

https://www.pro-football-reference.com/teams/nyj/2019_injuries.htm

https://www.pro-football-reference.com/teams/sdg/2019_injuries.htm

 

Out 33 vs 25

IR  160 vs 152

 

Link to comment
40 minutes ago, omiljeni said:

 

Da, sećam se kako mi je prošle sezone suza kanula zbog Chargersa i Coltsa. :violin:

Mi u 2019 imali 14-15 startera u ofanzivnoj liniji, malo falilo da počnu igrati četvoropozivci, startni Qb imao sifilis, backup se odmah povredio. u ILB poziciju smo investirali 4-5 puta više capa nego bilo koji drugi tim, Mosley i Williamson su trebali biti naši Willis & Bowman, a već u 2nd qtr week 1 su nam igrali #6 i #7 sa projektovanog deptha.

 

https://www.pro-football-reference.com/teams/nyj/2019_injuries.htm

https://www.pro-football-reference.com/teams/sdg/2019_injuries.htm

 

Out 33 vs 25

IR  160 vs 152

 

:D 

 

Tacno je. Jetsi su isto bili masakr sa povredama.... 

Link to comment
Romeo Crennel interim coach. Ovi pucaju na #1 pick koji ce da trejduju za 3 prva i dva druga pika i onda krenu u rebuilding. 
Nemaju oni 1st round (a mislim ni 2nd) sledece godine. Trejdovali za Tunsila
Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...