Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Nešto bih bacio lovu da Sijetl osvaja, a branio bih sa GB. Trenutno 2 favorita u mojim očima.
Rano je, što kaže Radiša.
Wilson može do MVP svakako

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ma naravno da je rano, odigrao bih nešto sitno ako je kvota jača od recimo 10. Naravno da može svašta, svakakvih povreda da bude, ali nekako mi je ove godine u glavi red da osvoji neko iz NFC, a pritom pucam na ove uigrane ekipe sa dobrim QB/trenerom. Ako je low risk high reward, što da ne. 

Link to comment
8 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Darnold odličan sinoć. Čak tri TD pasa...

Xavier Rhodes odlican, pravo niotkuda. ja krenuo da ga pokupim u fantasyju, ali nema ga medju WRs(ne znam zasto, @omiljeni bi mogo da pojasni, on zna zasto nekada nema nekihigraca na fantasy listi napadaca)... onaj prvi pas za TD, brutalan. i svi se raduju, skacu, samo Darnold kulira. tacno vidis da decko ima samopouzdanje, u fazonu, nije to nista, imam ja jos takvih playeva u rukama. i imao je...

Link to comment
3 hours ago, freakns said:

Xavier Rhodes odlican, pravo niotkuda. ja krenuo da ga pokupim u fantasyju, ali nema ga medju WRs(ne znam zasto, @omiljeni bi mogo da pojasni, on zna zasto nekada nema nekihigraca na fantasy listi napadaca)... onaj prvi pas za TD, brutalan. i svi se raduju, skacu, samo Darnold kulira. tacno vidis da decko ima samopouzdanje, u fazonu, nije to nista, imam ja jos takvih playeva u rukama. i imao je...

 

Meh Kinda GIF by Cultura

 

taj prvi TD ide kompletno na dušu receivera. Cager. rookie, UDFA sa Georgie. 6-5/220. Ono je valjda trebalo da bude backshoulder fade, ali je istrčao rutu kao da je practice squad u Grofovima iz Novog Knjaževca. Posle je dečkić imao 2-3 fina playa i nije bio loš, ali tu kod tog TD je prodao Darnolda totalno.

Jebiga, ne igraju nam 3 startna WRs Perriman, Mims i Crowder pa nam startuju ovi što ih skupimo sa ulice. 

Link to comment
On 16.5.2019. at 1:05, omiljeni said:

Nazovi OC nazovi najboljeg napada svih vremena. :fantom:
Krivo ti je sto Shurmur nema muda ko Gase, da rovari protiv svog GM. Cova upao u apatiju i ceka da otalja jos jednu 5-11 sezonu, pa da se razilaze.

 

da se podsetimo kakva je svetla buducnost predvidjena gase.u kad je tek stigao u jetse, iako je sve govorilo u prilog teze da je gase i pizda i neznalica u jednom.

fastforward sezonu i kusur kasnije

 

Jets Offense Rankings:

Yards: 32

Scoring: 32

Passing: 32

First downs: 32

Touchdowns: 31

Rushing: 28

Yards per carry: 30

Punts/play: 32

3rd Down Conversion: 31

Yards per play: 31

Red Zone: 32

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...