Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

3 hours ago, omiljeni said:
3 hours ago, ObiW said:
Romeo Crennel interim coach. Ovi pucaju na #1 pick koji ce da trejduju za 3 prva i dva druga pika i onda krenu u rebuilding. 

Nemaju oni 1st round (a mislim ni 2nd) sledece godine. Trejdovali za Tunsila

Da. :D Romeo ce da zaradi Majamiju pick #1. :isuse:

Link to comment

Ovo mora biti jedna od najfrustirajućih utakmica za NE ikad. Em ih prejebu sudije a i tu je Beliček glumio majmuna. 2x majmuna Hojera sekuju u crvenoj zoni i odu sa 0p. Ovaj poslednji drive naprave 2 kretenske kazne i ne uhvate čist interception na užasan pas Mahomsa i iz tog drivea dobiju posle TD i onda ovaj pas za Edelmana koju mu prolazi kroz ruke direknto u ruke Kanzasu. Čifsi su bili zreli da izgube ovde a dobiće sa 3 TD razlike. 

Link to comment

jbg to nije bila greška sudija. i nemam pojma šta je Belicheat tu trebao da uradi.

greška sudija je npr kad dopusti domoljubima da snapuju 2 sec nakon što bude nula na play clock (?!?), ali par playeva kasnije su ih ovi sackovali pre poluvremena.

to je bilo na 1st down da su imali 1st & 15 onda ne bi ni trčali i sačuvali bi timeout i možda bi tu uzeli ta 3 poena. jbg ball dont lie

glupi penalties? je kad ovaj tackluje QB out of bounds i to horse collar? to da uradi Jet skupila bi se sutradan ekipica da objasni kako imamo trenera nečoveka :violin:

jbt napad im imao 1. penalty u sezoni u week 4 utakmici i to tik pred poluvreme, razumem da je onda baš frustirajuće kad imaš 2 penalties u jednom posedu i cele 4 u utakmici. pa jebemte robijo, šta sve ovde neće čovek pročitati :lolol:

 

Link to comment

Gilmore pozitivan. Covek je igrao svaki snap protiv Chiefsa za vikend... Usput, jos dvojica iz Titansa, pa pride i jedan iz Raidersa... 

 

Ja ne znam kako oni misle ovo da zavrse. Gurace koliko mogu, pa jos pride, ali ovo sve izgleda lose...

Link to comment
Gilmore pozitivan. Covek je igrao svaki snap protiv Chiefsa za vikend... Usput, jos dvojica iz Titansa, pa pride i jedan iz Raidersa... 
 
Ja ne znam kako oni misle ovo da zavrse. Gurace koliko mogu, pa jos pride, ali ovo sve izgleda lose...
Koliko čitam oni nemaju pojma (niko nema)... Njih ubija ta "inkubacija", Gilmore je bio negativan a onda cap...
KC su čisti[emoji769]. Objavili.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ma ubija ih da ne kažem šta. Koja "inkubacija" bre. :D Mudovište testiran pozitivno 3. oktobra, oni najavljuju da će da trenira 8. oktobra. Bole njih kurac i za virus i za sve. To su debili.

Link to comment
Ma ubija ih da ne kažem šta. Koja "inkubacija" bre. [emoji3] Mudovište testiran pozitivno 3. oktobra, oni najavljuju da će da trenira 8. oktobra. Bole njih kurac i za virus i za sve. To su debili.
Ma jebe ih ovo "otkrivanje". Nije kemara njima makar ko... Da ih skroz zabole testova ne bi bilo

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
11 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ma jebe ih ovo "otkrivanje". Nije kemara njima makar ko... Da ih skroz zabole testova ne bi bilo

.... Shiit has hit the fan!
 

 

pa ne odlučuje Belicheat da li će biti testova ili neće.

Link to comment
Ako nije postojao plan šta i kako kad se zagužva, onda nije trebalo ni počinjati. "Neće valjda" je tako balkanski, a izgleda da su se time vodili.
Nisu se time vodili sigurno, previše "bočnih" je vezano preko kinte sa ovim...

Mislim da su oni "spavali na lovorikama" od prvih par kola...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
19 hours ago, Frank Pembleton said:

Pa zato sam i rekao da ih jebe.
Ligu, ne NEP...

.... Shiit has hit the fan!
 

pa jebe Ligu jer imaju organizacije koje vode debili. Mudovište danas pozitivan, nema veze igramo mi utakmicu bez njega, svi ostali su negativni. Odigraju utakmicu, pa imaju još pozitivnih. Imali su kontakt sa Mudovištem. Jebiga, dešava se. btw Mudovište za koji dan počinje da trenira.

 

A kad pogledaš te protokole koje treba svi da se pridržavaju i tamo piše ako je neko imao kontakt sa pozitivnom osobom da onda ispada iz tima na bar 10 dana, da će svi nositi one satove sa kojima mogu da prate ko je s kim bio u kontaktu. Znači da su oni te podatke verovatno prikrivali. Jer ih verovatno bole kurac za sve to.

Za povratak igrača u facility su postavili neka pravila 10 dana ili ne znam koliko ako bude imao nekoliko negativnih testova. Dal 7 ili 8 dana, to sam letos prelistavao i ne sećam se detalja. A to je samo da dođe u facility, pa onda još nekoliko dana da mu ispregledaju srce i sve ostalo pre nego što dobije dozvolu da trenira i igra. Ovima će igrač trenirati 5 dana nakon pozitivnog testa. Puca im kitađima za sve to. Eno, vidi Titanse šta rade. To je iver od te klade.

Može liga da osmisli ne znam koja pravila, ali kad ih sprovode takve glavurde onda se mogu slikati i oni i sezona.

 

 

Link to comment

jebote omiljeni, ti ko da si s kruske pao. ko onaj Stojadinovic, mora da ste braca neka. onaj je izgubio veceru jer se kladio samnom tamo negde u maju da nece biti lige ove godine.

 

reko, batice, ima da se igra, sve kruske da padaju s neba... covece, NBA je isilovao da svi odigraju u proseku 68 utakmica jer im je to obezbedjivalo celokupan iznos od TV prava. Turner je izgubio milijardu dolara samo na reklame za vreme march madness. milijardu. za mesec dana koledz kosarke. za ovogodisnji suber bowl, 30sec reklame je preko 5 miliona. 

 

a vi se tu gadjate sa nekim player safety, brinu se o zdravlju, protokoli, picke materine... u isto vreme pola lige vec prodaje ulaznice, jer im malo para sto zarade... mogu bre svi do jednog da pocrkaju, zamenice ih drugi, bice 30sec silence jedno kolo, i idemo dalje. ja ne razumem kako to nekome nije jasno.

 

 

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...