Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Ja sam izgleda jedini zagrizeni Patriot's fan koji ekstremno postuje Iliju, toliko da sam i sinu hteo da dam ime Ilija, ali mi dosadile rasprave sa zenom pa sam odustao :rolleyes:.

Za mene je Ilija cist Hof, dokazao se protiv najboljih kad je bilo najpotrebnije. Dzabe vrhunska odbrana ako nema ko da hitne lopticu u sumicu.

A Ilija jeste. Dva puta. Oba puta protiv najboljih od najboljih.

Definicija Hof-a.

Za Iliju maksimalno postovanje od zagrizenog patriote i da uziva u penziji.

Link to comment
1 hour ago, Drako said:

Ja sam izgleda jedini zagrizeni Patriot's fan koji ekstremno postuje Iliju, toliko da sam i sinu hteo da dam ime Ilija, ali mi dosadile rasprave sa zenom pa sam odustao :rolleyes:.

Za mene je Ilija cist Hof, dokazao se protiv najboljih kad je bilo najpotrebnije. Dzabe vrhunska odbrana ako nema ko da hitne lopticu u sumicu.

A Ilija jeste. Dva puta. Oba puta protiv najboljih od najboljih.

Definicija Hof-a.

Za Iliju maksimalno postovanje od zagrizenog patriote i da uziva u penziji.

Hvala ti brt

Link to comment
On 24.1.2020. at 21:11, ObiW said:

freak, clutch je sposobnost da zaboravis sta se dogadjalo, i da pred kraj utakmice, kada su muda u procepu, odigras najbolje i dovedes tim u poziciju da pobedi.

 

te price "a sto nije bio clutch 60 minuta" je znak da ti u stvari ne razumes sta clutch znaci.

 

Kaerf konačno naučio šta znači "klač" :violin:

Link to comment
Da dignemo topic pre SB, sramota je. Skip na FOXu se raspravlja... "Da je Dak imao Tim kao KC, Cowgirls bi bili u Majamiju." Kako ga ne voleti. Kralj!

Da bre imao je tokom nedelje konstantno blokove pod naslovom: Dak je bolji od Mahomsa...

 

My quarterbacks!

Inače ovi sa hr SK imaju spec emisiju od sat i po vremena pre SB i njih trojica drobe...

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Da bre imao je tokom nedelje konstantno blokove pod naslovom: Dak je bolji od Mahomsa...

 

My quarterbacks!

Inače ovi sa hr SK imaju spec emisiju od sat i po vremena pre SB i njih trojica drobe...

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

И гледаћу на хр СК, далеко пријатније за уши. А на полувремену Шакира и Џенифер за очи.

 

Иначе за кога навијамо? Ја бих да морж освоји СБ напокон.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...