Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Big Ben ce da priceka, jer je... ahem, kontroverzan. Ilaj je lep bled tunjav iz Njujorka, znaci moze odma. Rivers nece nikad, igrao za tim iz malog mesta, nikad nije dobacio do SB, nikad MVP, nikad nikakav rekord...  

Link to comment
12 minutes ago, ObiW said:

Big Ben ce da priceka, jer je... ahem, kontroverzan. Ilaj je lep bled tunjav iz Njujorka, znaci moze odma. Rivers nece nikad, igrao za tim iz malog mesta, nikad nije dobacio do SB, nikad MVP, nikad nikakav rekord...  

Ali mi zato bio mi odlican u fantasy football I mnogo me puta do playoffa donio. Da li se to racuna?

Link to comment
33 minutes ago, ObiW said:

Nemam ja bas puno razumevanja za radosti koje donosi FF.

Zajebavam se, ali ne previse. Kako liga evoluira, ne bi me iznenadilo da FF brojke jednog dana budu kriterijum.

 

Glede Riversa, steta za njega sto nije bio u boljem klubu (Chicago primjerice), mada je I sam par puta usrao kad su I imali dobar tim. On I Barry Sanders su trebali da imaju barem po jedan SB.

Link to comment
Big Ben ce da priceka, jer je... ahem, kontroverzan. Ilaj je lep bled tunjav iz Njujorka, znaci moze odma. Rivers nece nikad, igrao za tim iz malog mesta, nikad nije dobacio do SB, nikad MVP, nikad nikakav rekord...  
Meni žao i za Riversa, ali ne mogu svi [emoji3]



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

ma bespotrebno se komplikuje. Elisha, Couglin i Giantsi su od 2005 do 2013 imali odličan period. Sve je bilo između 8-8 i 12-4. U tih 7 sezona 5 puta bili u playoffu, 2 puta šampioni.

Ovo što Freak priča, skor 127-127 i broj sezona kad je vodio ligu u INT...gluposti.

Link to comment

Nije za debatu, slazem se. Kad St. Filip dodje na red - onda, ok. Eli i Ben ulaze. Inace, juce je Wiley na "speak for yourself" poredio Iliju sa 3 QBa koji su u Cantonu, ukupno imaju 1 SB i 1 SB MVP, skor je oko 50%. Broadway Joe (on ima SB i MVP, da se ne naljutis,) Dan Fouts i Warren Moon. 

Link to comment
Nije za debatu, slazem se. Kad St. Filip dodje na red - onda, ok. Eli i Ben ulaze. Inace, juce je Wiley na "speak for yourself" poredio Iliju sa 3 QBa koji su u Cantonu, ukupno imaju 1 SB i 1 SB MVP, skor je oko 50%. Broadway Joe (on ima SB i MVP, da se ne naljutis,) Dan Fouts i Warren Moon. 
Ja mislim da sam njih zakačio oko toga i onoga oko Kobija, ali hteo sam da crknem od smeha kad je onaj jedan krenuo da filozofira oko Rodgersa, kako je njegov cinizam kriv za pad u karijeri kako nije dovoljno religiozan i kako ne može biti ciničan i verujući i kako bi povratak veri učinio mnogo za njegovu igru.
A ona dva bivša igrača u studiju prave facu WTF!!!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
8 hours ago, teacher said:

qb kao da je pitcher pa gledamo winning skor. eli je definicija klača, samo zato što je lopovima sjebao perfect score i to na čista muda, trebalo bi svi da ga stavite na avatare i voršipujete do kraja svojih života. ali nije samo ta utakmica, sve plejof utakmice u šampionskim sezonama je vrhunski odigrao, sa 2 inta ukupno u oba šampionska runa. evo freak još pamti wild card 2007.

clutch je najveca glupost u istoriji sporta. kao, Brady i Eli, oni podignu nivo igre u poslednja dva minuta? bullshit. kada su tolike mudonje, sto celu tekmu ne odigraju clutch? anti clutch postoji, to su ljudi koji se useru na velikoj pozornici, i to je OK. clutch je idiotizam. kao i prica o Elijevim mudima kada je sjebao Patse 2007.

te 2007 Eli je zavrsio sezonu sa 23TD i clutch 20INT. znaci mi pricamo o mudima coveka koji je singlehandedly zamalo kostao Giantse playoffa. 

onda je dosao do SB(Tampu razbio, secam se, kapa dole) i tu je opet clutchovo sa INT u end zoni. onda je imao par clutch bacanja pravo nigde, izmedju sa par clutch fumbles koje su nekako spasili saigraci. i tako 3 cetvrtine... za to vreme, tada najbolji napad u istoriji NFL je zadrzan na 7 poena. sve rekorde su oborili te sezone, i onda je u SB super clutch Brady jeo govna dok je extra clutch Eli jeo pomije. to su tri cetvrtine fudbala. kompletna dominacija odbrane NE i odbrane NY. ovi clutchovi su obojica kenjali u pelene 45min. onda je Eli nekako postigao TD(ne secam se, mislim da je bio neki dugi pas), pa mu je Brady vratio jer je genijalnost NFL da se igra prevent D kada vodis(a Brady dobije erekciju od srece kada vidi prevent D), i onda onaj poznati drive... clutch je bio to sto je izbegao sack(kad je toliko clutch, sto ga ne izbegne i u prve tri cetvrtine?) i hitnuo lopticu u sumicu, u fazonu sta bude bice, i ova ostane liku na vr' glave... da ne pricam da je TD posle bio busted coverage, ono bih ja kompletirao...

 

da ne bude da ga samo pljujem. svaka coveku cast na 2SB, igrao je odlicno u playoffu. ali da je bilo do njega, Giantsi playoff ne bi ni videli. alal mu kurac za broj uzastopnih tekmi, max respect. i nikada ga nisi cuo da kuka da ga boli ovo ili ono. e to su muda. a ne neki slucajan pas nakon sto je jeo pomije 45min. sva ostala prica je NY hype i cist bullshit. da ne kazem ako je QB ka pitcher kad se gleda winning score, onda je isto tako i kada se gleda SB. ako Eli nije izgubio 117 tekmi, vec su ih Giantsi izgubili, onda Eli nije ni osvojio 2 SB, vec su ih Giantsi osvojili(rekao bih da obe tvrdnje itekako odgovaraju istini)

Link to comment

freak, clutch je sposobnost da zaboravis sta se dogadjalo, i da pred kraj utakmice, kada su muda u procepu, odigras najbolje i dovedes tim u poziciju da pobedi.

 

te price "a sto nije bio clutch 60 minuta" je znak da ti u stvari ne razumes sta clutch znaci.

Link to comment

Gary Meyers (jedan od 48 ljudi koji glasaju za HoF, on glasa ispred Jetsa) se oglasio:

 

It's Only Right for Eli Manning to be a First-Ballot Hall of Famer

https://www.si.com/nfl/2020/01/25/eli-manning-retirement-giants-hall-of-fame

 

Pamti pa vrati. Uskoro Mangold postaje eligible, pa onda Revis.

Moramo se držati zajedno ko Rumunija i Moldavija na Evroviziji, inače će nas pregaziti seoske i palanačke ekipe!

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...