Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

3 hours ago, ObiW said:

ne znam ko je traktorista. Mogao sam da stavim recimo i Elwaya (koji je i bio  first ballot HoF) ali nisam iz obzira prema vama jer ga ne pamtite dok je igrao. On je recimo po danasnjim statistikama los QB; nizak completion percentage (57%), nizak  QBR (79) mali broj TD (300) odnos TD/INT oko 0.75,  mali broj bacenih jardi po sezoni.... ALI, je  sam izgurao krajem osamdesetih jedan krs tim do Superbowla 3x a dogurao bi ga i cetvrti put da je jebeni Jim Karlis umeo da bar jednom pogodi FG (od 3 pokusaja) na gostovanju u Bafalu u AFC Championshipu.  Plus mislim da je jos uvek u top 3 sto se tice 4Q/OT comeback wins.

 

Za QBja i treba da bude visoka lestvica da se udje. To sto je neki QB stajao uspravno 15 sezona i bacio mnogo jardi ne treba da znaci ama bas nista. Did he raise all boats? No? Bye. 

Ja sam ga gledao, ali mislim da nebi uzeo SB XXXIII da Vikings nisu nesrecno izgubili od Atlante u finalu NFC. Taj Minesota tim bi izgazio Denverovu obranu.  

 

On topic:  slazem se da Eli nije HoF materijal. Mislim, ako moze one moze I Mark Rypien.

Link to comment
16 minutes ago, Peter Fan said:

Ja sam ga gledao, ali mislim da nebi uzeo SB XXXIII da Vikings nisu nesrecno izgubili od Atlante u finalu NFC. Taj Minesota tim bi izgazio Denverovu obranu.  

 

Offtopic: ceo tim (Broncos) je na zagrevanju pratio rezultat te utakmice, i trebalo im je celo prvo poluvreme da dodju k sebi od sreće što je Minesota izgubila. Na poluvremenu su Jetsi vodili 10-0. 

Edited by ObiW
Link to comment

 

17 minutes ago, Peter Fan said:

 

On topic:  slazem se da Eli nije HoF materijal. Mislim, ako moze one moze I Mark Rypien.

Mark Rypien. Koji je to klovn bio. Ali odigrao je te sezone sve kako treba i uzeo Superbowl. Ne mogu da verujem da ga se neko ovde seća. Svaka čast.

Link to comment
6 minutes ago, ObiW said:

 

Mark Rypien. Koji je to klovn bio. Ali odigrao je te sezone sve kako treba i uzeo Superbowl. Ne mogu da verujem da ga se neko ovde seća. Svaka čast.

Prva ikada NFL utakmica koji sam gledao je bio na RTB snimka jedne of Redskins - Bengals utakmice, tamo negdje '89. Americki ambassador bio gost Nedeljnog popodneva I objasnjavao pravila. Rypien je bio Redskins QB.

Link to comment
16 minutes ago, ObiW said:

Offtopic: ceo tim (Broncos) je na zagrevanju pratio rezultat te utakmice, i trebalo im je celo prvo poluvreme da dodju k sebi od sreće što je Minesota izgubila. Na poluvremenu su Jetsi vodili 10-0. 

Ja I dan danas ne mogu to da prezalim (iako navijam za Chicago). Bio u NYC I gledao tu utakmicu sa pomijsanim Jets/Giants navijacima I niko nije mogao vjerovati sta se desava. 

Link to comment

edit: ah ne, ti pričaš o Atlanta-Minesota. Da, neverovatna utakmica. Kicker prvi put  u sezoni promašio u NFC Championship. 

Edited by ObiW
Link to comment
42 minutes ago, Peter Fan said:

Prva ikada NFL utakmica koji sam gledao je bio na RTB snimka jedne of Redskins - Bengals utakmice, tamo negdje '89. Americki ambassador bio gost Nedeljnog popodneva I objasnjavao pravila. Rypien je bio Redskins QB.

Moj prva sezona koju sam pratio uživo, Redskinsi najbolji u regular season. Redskins hogs na teveu svaki put kada pokažu publiku. Onda prvi Superbowl, Rypien MVP.

Edited by ObiW
Link to comment

ima i Trent Dilfer SB, pa nesto ne vidim da se cimaju da ga zovu u HOF...

 

Eli ce pak uci u HOF, i to ne samo zbog 2SB, vec zato sto ih je uzeo u Giantsima. ali covek je definicija proseka. 117-117 skor, 1.5 TD/INT ratio, 3x najvise INT u ligi... ne mozes sve te brojke pokriti sa 2SB. ali jbg, ime, 2SB, NY... verovatno ce biti i first ballot, jer vecina QB su first ballot. Warner je pre izuzetak nego pravilo

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

ima i Trent Dilfer SB, pa nesto ne vidim da se cimaju da ga zovu u HOF...

 

Eli ce pak uci u HOF, i to ne samo zbog 2SB, vec zato sto ih je uzeo u Giantsima. ali covek je definicija proseka. 117-117 skor, 1.5 TD/INT ratio, 3x najvise INT u ligi... ne mozes sve te brojke pokriti sa 2SB. ali jbg, ime, 2SB, NY... verovatno ce biti i first ballot, jer vecina QB su first ballot. Warner je pre izuzetak nego pravilo

qb kao da je pitcher pa gledamo winning skor. eli je definicija klača, samo zato što je lopovima sjebao perfect score i to na čista muda, trebalo bi svi da ga stavite na avatare i voršipujete do kraja svojih života. ali nije samo ta utakmica, sve plejof utakmice u šampionskim sezonama je vrhunski odigrao, sa 2 inta ukupno u oba šampionska runa. evo freak još pamti wild card 2007.

Link to comment
Gejdi ima mnogo vise SB nego sto zasluzuje,al jbg,ni to nije dovoljno,od tuck rule pa do zadnjeg SB protiv Remsa,jebenog Kerola i Senahana i dve najjdebilnije odluke koje su im poklonile dva sb,pa najgora divizija u istoriji lige,konstantni bye iz godine u godinu,pa discount Gejdija zbog prebogate zene.
 
I da,BB i video library kao slag na tortu.
 
Jbg,imas ljude koji poginuse ovih dana braneci da se Astrosima ne uzme titula,jedva cekam kad budu izasli reporti i dokumentarci o 20 godina njihove dominacije.Samo revenue,tv prava i lova da se vrti,integritet sporta i za sta se igra ko jebe.
Nije ni cudo sto Godell i bulumenta nece full time sudije.Pogledas kako su JJ i Kroenke sjebali vlasnike LAC oko stadiona i prava oko karata,uopste sada vec nepotrebne selidbe u LA,ili morone koji vode Sinsinati,Was,Klivlend pa i Dalas i sve je jasno.
Da, jebeni tuck rule sam skroz zaboravio, "hvala" što me podseti :) Kakva oružana pljačka...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, teacher said:

qb kao da je pitcher pa gledamo winning skor. eli je definicija klača, samo zato što je lopovima sjebao perfect score i to na čista muda, trebalo bi svi da ga stavite na avatare i voršipujete do kraja svojih života. ali nije samo ta utakmica, sve plejof utakmice u šampionskim sezonama je vrhunski odigrao, sa 2 inta ukupno u oba šampionska runa. evo freak još pamti wild card 2007.

Tacno. Juce je Rob Parker trolovao Skiparu kako je Eli bolji clutch igrac od Gaydyja... sto je reach, jbg. Mada je sigurno bolji clutch igrac od starijeg brata (koji btw, drzi rekord za 4th quarter/OT winning drives.) Sigurno ce biti HOF, kao i Ben. Sad, ima ljudi (na primer ja) koji misle da je St. Filip bolji QB od Ilije... ali on nema playoff rezime. Vise jardi, vise TDa, manje INT - na kraju mozda udje, Eli sigurno ulazi. 

Link to comment
10 minutes ago, teacher said:

ja bih voleo da sva trojicu uđu u hof, obeležili su skoro dve decenije fudbala, svako na svoj način. bilo bi do jaja da zajedno uđu.

 

... negde oko 2050, kao sr members.

Edited by ObiW
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...