Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

zna li neko dobar iPhone kalendar aplikaciju, i još da je kompatibilna sa windowsom ?rešeno - Organizer by aesthology.

Edited by Alphons
Link to comment

Jeee...posle 5 čistih godina moga računara napao virus, koliko vidim uspešno. Eeee, i to nov, sa win7 i nod4 sve oriđinale. Proklete ruske igrice sa bojom, da budem precizan izbegavajte torente The Void igre, u instaleru je trojanac koji napada windows update servisi i ubija ga uspešno. Nod nije ni reagovao, windows defender me upozorio, i kao fol obrisao ali update ne radi...Ovako izgleda...Ima li iko ideju šta raditi a da nije reinstall ?edit: BTW, ne radi ni posle restarta, defender opet isto i tako...u krug...edit2: nemam ghosta za ovaj sistem, poslednji ghost ima 2000 pro :(u pitanju je win32/Rbot.gen, posle restarta sve radi dok ne pokusam da pokrenem update, onda se defender javlja i, iako sam mu rekao da obriše, stavlja ovaj backdoor u karantin i šalje kopiju microsoftu...taf titis...idemo dalje...

Edited by Vapad
Link to comment

Stigli delovi za novi komp iz USA o cemu sam ranije pisao na drugoj temi i sad za par dana treba da ga sklopim i instaliram ovaj novi WIN7 pa imam pitanje... Da li sve ove programe koje imam i koje sam koristio na XP-u moram da skinem verzijama za W7?Sta sa onim kodecima za filmove itd?Drajveri?

Link to comment
Stigli delovi za novi komp iz USA o cemu sam ranije pisao na drugoj temi i sad za par dana treba da ga sklopim i instaliram ovaj novi WIN7 pa imam pitanje... Da li sve ove programe koje imam i koje sam koristio na XP-u moram da skinem verzijama za W7?Sta sa onim kodecima za filmove itd?Drajveri?
Svi značajniji programi uglavnom rade.Kakvi kodeci, instaliraj KMPlayer ili VLC i ne trebaju ti nikakvi kodeci.Drajvere će sedmica uglavnom pronaći sama na Internetu.
Link to comment

1 pitanje:Imam instaliran XPHteo bih da na istoj masini stavim i Win7Ali da me posle instalacije Win7 prilikom podizanja sistema racunar pita koji OS hocu da koristim.Kako to da izvedem?

Edited by eye of the beholder
Link to comment
1 pitanje:Imam instaliran XPHteo bih da na istoj masini stavim i Win7Ali da me posle instalacije Win7 prilikom podizanja sistema racunar pita koji OS hocu da koristim.Kako to da izvedem?
Ako ga instaliraš lepo pored (a ne preko) windowsa xp, sama instalacija windowsa 7 će se o tome pobrinuti i dobićeš meni kod boota da biraš izmešu windowsa 7 i "prethodne verzije windowsa".
Link to comment

Evo mene opet sa novim problemom :isuse:Stara drtina od racunara je crkla izgledaKad ga upalim samo stoji ona prva 'slika' na plavoj pozadiniASUS P4PE2-XIntel inside pentium 4Press DEL to run SetupMedjutim ne reaguje na DEL niti na bilo sta drugo. Uz to proizvodi zvuk kao omanji traktor ali toga je bilo i ranije.

Link to comment
Evo mene opet sa novim problemom :isuse:Stara drtina od racunara je crkla izgledaKad ga upalim samo stoji ona prva 'slika' na plavoj pozadiniASUS P4PE2-XIntel inside pentium 4Press DEL to run SetupMedjutim ne reaguje na DEL niti na bilo sta drugo. Uz to proizvodi zvuk kao omanji traktor ali toga je bilo i ranije.
Ugasi, otkači strujni kabl, otvori i proveri još jednom da sve dobro leži - kartice u slotovima, memorija u bankama, kablovi u diskovima...Hoće komp slične simptome da napravi nakon selidbe recimo. Proveri da li se kuler vrti - moguće je da je zaglavio od prljavštine pa se cpu pregreje i to onda signalizira.Ako je sve to ok i nakon toga i dalje pišti, onda moraš da dekodiraš taj zvuk. Obično uz svaku ploču dolazi uputstvo gde na kraju piše opis tih zvučnih signala, npr. dvaput kratko i jednom dugo je falično to-i-to. Ako i nemaš uputstvo, možeš ga skinuti sa asusovog sajta, pošto izlaz na net očigledno imaš negde.Edit: kod provere da li se cpu pregreva - pipni i samo telo kulera na procesoru (pazi samo da se ne opržiš). Ako je suviše vruć, onda je to to. Edited by Razzmatazz
Link to comment
Najbolje uz pomoć nekog multi boot manager-a. Možda neko ima dobra iskustva da podeli s nama, i mene bi zanimalo koji je dobar?
EasyBCD 1.7.2. Trenutno zeza sajt, pa sam dao link na glavnu stranu.Rešava problem instalacije XP-a kad je Win 7 već instaliran. Prepoznaje čak i OS X.Rešiš problem i deinstaliraš ga.
Link to comment
gde da nađem taj mikser, koji su koraci njegovog podešavanja na kompu?(nikada ništa nisam čačkao oko zvučne kartice)
Ne zezaj se sa snimanjem u SoundForge-u, nego lepo skini Screamer radio sa http://www.screamer-radio.comOvo je program napravljen upravo za snimanje web strimova, ima dugmence REC, samo mu odrediš folder gde će snimati i milina.Link do streama dobijaš tako što pustiš stanicu u Winampu, odeš na File - View File Info (ili dupli klik na trakicu gde ide info o pesmi/stanici) i u prozoru koji se otvori prosto kopiraš URL koji posle pejstuješ u Screamer. Moguće je da stanica već postoji u njihovoj bazi (imaju svoju bazu, ne koriste Shoutcast).Druga varijanta je da nađeš neki plugin za Winamp koji to radi.
Link to comment

Imam skenirani dokument na srpskom, a pošto je obiman, ne bih želeo da ga prekucavam već da ga na neki lakši način prebacim u word. Kako?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...