Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Ma gde nije jak, prošle godine su zataškali onu sprdnju od Aston Martina, kad su okrenuli par brojeva telefona. Mogu da priprete napuštanjem F1 i da ugase Liberti  (i FIA) potpuno. Zato kažem, ne znam kakva je unutrašnja dinamika i da li menadžment Daimlera želi negativan pr.

Link to comment

Sta se samo jos dalje samoubijaju ovi u Mercedesu, kakva tuzba. Titulu su izgubili letos jer su bili losi. Da, bili su brzi sad, ali dobiti cetiri trke za redom, e pa jebiga, uvek moze nesto da se desi, kao na ovoj danas. I meni je Luisa sportski danas zao, iako cele sezone navijam da izgubi titulu konacno. Ali bio je bolji danas, tesko je gledati kada se na taj nacin izgubi. Sad ako mu daju Sajber titulu, poserem se i njemu i Mercedesu po ledjima. Luis ce se utesiti sa jednom, dve manekenke, a ja dogodite uz moto gp.

  • Wub 1
Link to comment
3 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Kada sudije donesu neku odluku, makar se nekom ne svidjale, to ne moze da se pripise Masiju. Ali kada on donese pogresnu odluku iz njegove nadleznosti, odnosno prekrsi proceduru kod SC-a, to je onda osnov za smenu..

 

Ok, verujem da je tako posto si bolje upucen u tematiku od mene. No svejedno, i sudije i Masi moraju biti konzistentni tokom sezone u takmicenju kao sto je Formula 1. Nekonzistentno sudjenje donosi nervozu i remeti ritam igraca, i to vazi u bilo kom sportu, nije isto kad ti sudi Lamonika i Perez-Perez. S tim sto u timskim sportovima to dovede eventualno do nekih koskanja, iskljucenja, mozda neke sitne povrede, ovde ovi ljudi stavljaju glavu u torbu pri svakom izlasku na trku, ne smes ih tako jebati samo da bi popularnost bila veca.

 

Ja sam takodje neutralan posmatrac svega ovoga, bio sam naklonjen Maxu cisto da ovi veciti sampioni odjebu i da se unese malo promene u sport. Ali danas, taj poslednji krug, mislim, Luis ima 7 titula sampiona, da je sitacija takva da ima 0, ja ne znam, izginuli bi obojica, gladni slave i ludi u glavu.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, burekdzija said:

Sta se samo jos dalje samoubijaju ovi u Mercedesu, kakva tuzba. Titulu su izgubili letos jer su bili losi. Da, bili su brzi sad, ali dobiti cetiri trke za redom, e pa jebiga, uvek moze nesto da se desi, kao na ovoj danas. I meni je Luisa sportski danas zao, iako cele sezone navijam da izgubi titulu konacno. Ali bio je bolji danas, tesko je gledati kada se na taj nacin izgubi. Sad ako mu daju Sajber titulu, poserem se i njemu i Mercedesu po ledjima. Luis ce se utesiti sa jednom, dve manekenke, a ja dogodite uz moto gp.

luis se neće utešiti menekenkama, jer je ozbiljanporodični čovek

ovo je baš odvratan mizogini komentar

da brišeš ili da te reportujem

  • Haha 6
Link to comment

ajde brate kakav mizogini komentar, ovo je zajebancija stara koliko i moderni svijet, je li sad moramo da štitimo sem forumaša i CZ/Partizan tematike i svaku javnu ličnost koju neko od forumaša voli, je li toliko boli srce ako se neko sprda na račun Luisa Hamiltona, eno ga briše suze svežnjevima dolara što ga opanjkavaju na PPP 

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

pa ne znam

kad kažeš sad će se neko jebati sa kurvama jer može i biće mu kul

a zna se da čovek ima vezu sa članicom merc tima?

da kažem ja nešto za tebe tako?

ne jebite

Link to comment
6 minutes ago, renne said:

luis se neće utešiti menekenkama, jer je ozbiljanporodični čovek

ovo je baš odvratan mizogini komentar

da brišeš ili da te reportujem

Evo usro sam se od straha, nemoj molim te da me reportujes.

Nego me bolje odmah tuzi. Najbolje onom sudu gde ce Toto tuziti… nekoga.

Link to comment
  • James Marshall locked and unlocked this topic

kakva epska pravda na kraju. da ga u poslednjem krugu pretekne. bolji kraj ni sam ne bih smislio.

kad smo se buraz i ja igrali kao klinci,tipa kauboja i indijanaca, uvek smo imali jednog zlog i mocnog kauboja i jednog anderdog indijanca, gde nakon sto sve izgleda izgubljeno, indijanac u poslednjim sekundama igre pobedjuje prebogatog i prepovlascenog kauboja. danas je bilo bas tako, kao da smo buraz i ja smislili kraj. 

 

nisam navijac maksa, vise gotivim norisa, alonsa i leklera, ali sam svim srcem i dusom bio uz njega u ovoj borbi skoro davida i golijta

 

bilo je milina citati ovu temu tokom godine, izuzev par psiho navijaca mercedesa, koji su krindzovali do nivoa da ne znas da li da se smejes ili da ih sazaljevas

  • +1 4
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...