Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

19 hours ago, nahbar said:

Pogledaj onu Ruskinju sa kojom je sada, bice ti jasno

 

Nije valjda da mislis na Anastasiju Kvitko, ne secam se da je sa jos nekom Ruskinjom dovodjen u vezu, a realno ona nije isti nivo kao Nikol, bez obzira na pneumatike :D

Link to comment
16 hours ago, Бруклинский said:

 

Nije valjda da mislis na Anastasiju Kvitko, ne secam se da je sa jos nekom Ruskinjom dovodjen u vezu, a realno ona nije isti nivo kao Nikol, bez obzira na pneumatike :D

Viki Odintcova

Link to comment
18 hours ago, Бруклинский said:

Nisam znao za to, Viki je klasa, ali vec previse poznatih faca je vozilo taj bolid napravljen u Lenjingradu :)

Nisam ni ja bas siguran da li je i koliko je trajalo, ali citao sam barem u dva navrata

Link to comment

U toku je prelazni rok, pa dok jedni diskutuju u ciji ce bolid Ricciardo da sedne, mi diskutujemo o tome u ciji ce krevet Lewis da legne :D

Nadam se da nam ljudi nece zameriti za ovaj bespotrebni off, steta sto smo uskraceni da gledamo trke, pa moramo da gledamo Ruskinje.

Link to comment

Malopre na F1 išao stream trke u Valensiji iz 2012.g. Kakva trka jbt. Bila je jedna sekvenca gde 7 ili 8 automobila u voziću pokušavaju jedan drugog da preteknu, mislim da nisam nikad video nešto slično. Na kraju podijum Alonso, Kimi, MSC:hail:

 

Najbolja sezona F1 ikad. Izjednačeni automobili, izjednačeni motori, 7 svetskih šampiona, aero takav da se kola prate bez problema (tih godina je čak i u Monaku bilo obilaženja), gume unose neizvesnost. Baš su sjebali sa 2014.g.

 

btw, nadam se da je ovaj masterclass Alonsa iz 2012.g. najava njegovog potpisa za Rendžu :)

Link to comment
5 hours ago, Ivo Petović said:

btw, nadam se da je ovaj masterclass Alonsa iz 2012.g. najava njegovog potpisa za Rendžu :)

Veoma nervozna zvanična izjava Cyrila nakon objave odlaska Rićija.. ne liči mi da još uvek ima nešto konkretno sa Alonsom. Čemu tolika panika ako smo prošli najbolje u celom tumbanju? 

Krenula je i neka priča kako je navodno Liberty zainteresovan za angažman i da je spreman da finansijski učestvuje. Meni to zvuči logično i mislim da to već rade sa Kimijem, a pretpostavljam da to isto i Dorna radi sa Rossijem

Edited by alpiner
Link to comment

Russell pobedio u Monte Carlu sa jedno 39 sekundi pednosti isped Gutierreza. Pobedio je, cini mi se, i prethodnoj trci, ne znam gde se vozilo ili "vozilo". Williams konacno pobedjuje, makar i virtuelno.

1. Russell, 2. Gutierrez, 3. Leclerc

U nedostatku pravih trka, nije ovo lose, ne znam doduse koliko bi vozaca zavrsilo trku da ima simulacije ostecenja bolida pri kontaktima, ali, cak i meni koji u zivotu nisam igrao igrice, niti gleado kako neko igra, ovo ne izgleda lose.

Naravno, samo kad nema pravih trka.

 

Edited by Nesh
Link to comment

Jes da je virtuelno i nije F1, ne znam gde da denem, pa ovde:

 

 

Quote

Vozač Formule E Danijel Abt je učinio neshvatljiv prekršaj jer je na jednoj virtuelnoj trci stavio umesto sebe profesionalnog gejmera Lorenca Horcinga. Da stvar bude gora trka je bila humanitarnog karaktera pod okriljem UNICEF.

 

Sta reci, da li ovaj u glavi ima samo zicu da mu drzi usi? :isuse:

Link to comment

Vazio je za velikog talenta kao klinac ali je negde usput zalutao, nije se snasao u GP2 i umesto ocekivane karijere u F1 dobio je "cast" da bude jedan od vozaca u debitantskoj sezoni FE i od tada je jos uvek tamo, prakticno veteran. Nije mi jasno sta mu bi, ovo je zaista novi stepen pomracenja uma.

Link to comment
Quote

PARIS (Reuters) - Renault will stay in Formula One, interim Chief Executive Coltilde Delbos said on Friday after announcing restructuring measures.

“We confirm that we intend to stay in Formula One,” she told a conference call.

“The new regulations, new cap in term of investments, because we had less investment than some of our competitors who are spending a lot of money, so F1, we are here, and we stay in Formula One.”

https://uk.reuters.com/article/uk-motor-f1-renault/renault-staying-in-formula-one-interim-ceo-idUKKBN235109?rpc=401&

 

Link to comment
On 29.5.2020. at 11:13, alpiner said:

 

 

Odlična vest. Ajmo sad Fernando, pa lagano na titulu :)

 

btw, provalio sam da mi od sveg sporta za vreme ove pandemije, najviše nedostaje F1...

Link to comment
  • renne locked and unlocked this topic
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...