Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

Pa s obzirom da su prosle godine prvi test propustili, tesko bi bilo da izgledaju nepristojnije od toga :rolf:

(mada znam na sta mislis)

 

Nego, novi For... ovaj, RP mnogo lici na proslogodisnjeg Mercedesa...

 

ERIFqt-BXYAE1-Duk.jpg

Link to comment
4 hours ago, Radoye said:

 

Nego, novi For... ovaj, RP mnogo lici na proslogodisnjeg Mercedesa...

To je bukvalno isti auto do detalja.. ne da liči, da je inspirisan dizajnom ili kopiran, ne to je isti auto. Treba ih izbaciti iz konkurencije konstruktora zato što oni to nisu i nisu zaslužili taj novac kao neko ko plaća inženjere, ispitivanja, testiranja...

Ako ne ideš na titulu uopšte ti više nisu potrebni inženjeri. Kupiš prošlogodišnji auto od fabričke ekipe okrečiš sa svojim sponzorima i zaboraviš na smaranja kao što su fabrika i konstruisanje. Bruka

Link to comment
36 minutes ago, alpiner said:

To je bukvalno isti auto do detalja.. ne da liči, da je inspirisan dizajnom ili kopiran, ne to je isti auto. Treba ih izbaciti iz konkurencije konstruktora zato što oni to nisu i nisu zaslužili taj novac kao neko ko plaća inženjere, ispitivanja, testiranja...

Ako ne ideš na titulu uopšte ti više nisu potrebni inženjeri. Kupiš prošlogodišnji auto od fabričke ekipe okrečiš sa svojim sponzorima i zaboraviš na smaranja kao što su fabrika i konstruisanje. Bruka

 

+1

 

Isto vazi i za Haas i bilo koju drugu ekipu koja to radi..

Link to comment
20 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

+1

 

Isto vazi i za Haas i bilo koju drugu ekipu koja to radi..

Tata kupio sinu Pink Mercedesa i dobijaće bodove u konstruktorima za farbarske radove.

 

Naši solidni na testiranju, ali moglo bi više krugova. 

Link to comment
49 minutes ago, alpiner said:

Tata kupio sinu Pink Mercedesa i dobijaće bodove u konstruktorima za farbarske radove.

 

Naši solidni na testiranju, ali moglo bi više krugova. 

 

:D Vala bas.

 

Sto se nasih tice, manjak krugova nam je stara boljka. Uvek neki sitni problemi sto remete planove. Nego jel si ispratio malo nase stintove? Ne stizem da ispratim live, ali video neke rezultate po sektorima, cini mi se da smo dobri u S3, sto me raduje..

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Sto se nasih tice, manjak krugova nam je stara boljka. Uvek neki sitni problemi sto remete planove. Nego jel si ispratio malo nase stintove? Ne stizem da ispratim live, ali video neke rezultate po sektorima, cini mi se da smo dobri u S3, sto me raduje..

 

Naši su izgleda napravili stabilniji auto sa više prijanjanja, ali ne očekujem ništa posebno.  Fry i de Beer treba da budže tuđe ideje ove sezone. Nisam siguran da imaju nekog ogromnog prostora sa autom koji je bio sredina tabele.

Dobro je da su ove promene naprevljene na vreme pa ulazimo sa boljim ljudima u nova pravila koja treba dobro pročitati. 

 

 

Link to comment

S3 nam je i prošle godine bio dobar, a to su pravac i šikane. Zato smo npr bili dobri u Monzi i Montrealu. Problem su prva dva sektora, krivina 3(poznata i kao Renault) - jako brza duga krivina, srednje brze u S2... Aerodinamika nam je prošle godine bila u ozbiljnom kanalu. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...