Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

  1. 1. Ko osvaja kup?



Recommended Posts

22 hours ago, Micko8 said:

Obradović ljut: Nađite mi ko ima više finala od mene

 

Ja sam  bio pomislio da je  Obradovic skroman covek:fantom:

 

Pa posto ima najvise finala na svetu ocekivao ej da ce Radonja da skine gace.

 

Njega stvarno cenim kao strucnjaka i coveka,ali ne znam sta mu treba ovo.Osim ako ne mora da se pravda za pare.

Posle svakog poraza doveo je po jedno pojacanje,imaju igraca da dve eikipe mogu da formiraju,i onda dodjes i hvalis se ko ima vise finala od tebe.Budi iskren pa reci od svih tih finala jel imao neko manji budzet od tebe.

  • +1 5
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Jeste dobar kao trener , mada mislim da je kvaran kao mucak. Kada gubi svi su mu krivi, pod voz baca igrace, neljubazan je prema novinarima itd. Ova izjava je u  fazonu , znate li vi  skim pricate,  sa svetom kravom evropske kosarke :rolleyes:

Edited by Micko8
Link to comment
8 hours ago, Блок_64 said:

 

Pa posto ima najvise finala na svetu ocekivao ej da ce Radonja da skine gace.

 

Njega stvarno cenim kao strucnjaka i coveka,ali ne znam sta mu treba ovo.Osim ako ne mora da se pravda za pare.

Posle svakog poraza doveo je po jedno pojacanje,imaju igraca da dve eikipe mogu da formiraju,i onda dodjes i hvalis se ko ima vise finala od tebe.Budi iskren pa reci od svih tih finala jel imao neko manji budzet od tebe.

Pročitaj tekst, pa komentariši izjavu.

 

Nije seo za sto i počeo da priča o svojim finalima, nego razne budaletine puštaju na konferenciju za štampu.

  • +1 2
Link to comment

Presmešan je Žoc po običaju. Za sad doduše korektno iznese ova sterotipna čestitanja zlom protivniku, ali procuri iz njega kalimerovska elegija čim malo izađe iz košuljice. Inače baš je dosadan ovaj kup. Bolje da se igra kao superkup na početku sezone jedna utakmica. Uz svu muku sa rasporedom samo još fali ovo sranje sa najvernijim i najboljim navijačima na svetu.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Radonjin posao nikako ne podrazumeva ulazak na teren dok traje utakmica. Još gore ako to stalno radi, a ne sankcioniše se. Bukvalno ne postoji ni jedan razlog da se bilo kom treneru gleda kroz prste za ulazak na teren. Pri tom ne znam na šta se ovde konkretno kuka, normalna odluka sudije u trenutku kada je utakmica debelo rešena. 

pa niko ne kuka, zaslužena tehniča, nego tvoje kolege navijači partizana tvrde da je protestvovao kod sudija, pretio im, šta već u tom trenutku

Link to comment
On 21.2.2022. at 19:59, kud u maglu Simoviću said:

kad zaseda forumska etička komisija

 

 

 

Nema se vremena. Predsednik komisije je zauzet analiziranjem Radonjinog isključenja.

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...