Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

  1. 1. Ko osvaja kup?



Recommended Posts

Bilo je gresaka na obe strane? Kakvo crno sudjenje skoro 3/4 smo vodili 20 razlike? Kome je to polomljen nos? I ove budalastine da je Smajlagic povredjen namerno?

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, Gutterball said:

Komšije, jel mi se čini ili ste igrali sa skraćenom klupom? Znam da se povredio Smailagić, ali čini mi se da je bilo 9-10 igrača..?

Pored Smailagića, nisam video Madara i Glasa. 

Link to comment
17 hours ago, Gutterball said:

Komšije, jel mi se čini ili ste igrali sa skraćenom klupom? Znam da se povredio Smailagić, ali čini mi se da je bilo 9-10 igrača..?

 

više smo bili sa skraćenom pameću nego klupom ;)

Link to comment
16 hours ago, elementary said:

Opa bato emoji16.png
Smailagić se povredio. Kako se povredio, neko treba da pogleda daj video. To je veoma očigledno kako se povredio. Kako se desilo da igraču večeras bude polomljen nos i da se tretira normalno. Povešćemo računa o tome u budućnosti", rekao je Obradović.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

 

Alibi i nista vise, ali definitvno sugerise da je onaj mali plej FMP-a namerno povredio Smajlija, i da sudije u finalu nisu reagovali za taj nos koji je slomljen, iako nemam pojoma o kojem se igracu radi. To sto sam video npr. o cemu niko ne prica je lakat Ledeja u rebra Mitrovicu, gde se na snimku videla namera, ali nebitno, desava se, zivci, napetost.

 

Meni licno se Zeljko zgadio onom konferencijom posle debakla na EP, iako su mnogi, ako ne i svi delili aplauze za taj, po meni kukavluk i bezanje od sopstvene odgovornosti. Posto nisam navijac Partizana ne dugujem mu nista sem respekta, a i to je posle te konferencije odpalo.

 

Kako se sinoc ponasao? Jel se unosio jedno deset puta u sudije, preteci prstem i psovao sve zivo cim ovi okrenu ledja? Da li je sudjene bilo u toj meri lose po Partizan? Ne kapiram...

  • +1 3
Link to comment
21 hours ago, elementary said:

Opa bato emoji16.png
Smailagić se povredio. Kako se povredio, neko treba da pogleda daj video. To je veoma očigledno kako se povredio. Kako se desilo da igraču večeras bude polomljen nos i da se tretira normalno. Povešćemo računa o tome u budućnosti", rekao je Obradović.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

A ja sam mislio da je prevazišao ovakve gluposti, budi gospodin, čak mi je bio gotivan sinoć i onda pročitam ovo. Srećno se provukao i iz produžetka protiv FMP-a. Mada i dalje sumnjam u istinost ovakve izjave, prevbiše je glupa. Čuj Smailagić namjerno povrijeđen i nekome slomljen nos??:isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...