Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

12 hours ago, Mil@n said:

 

Koji deo oko povrede lakta nije jasan? 

Ostaje pitanje kako je on to hendlovao i da li je bolje, ali očigledno da je to glavni razlog posrnuća.

Otprilike se zna sta se radi kada imas povredjen lakat:

Objavis da imas povredjen lakat

Odes na operaciju

Odes na rehabilitaciju

Treniras

Vratis se na teren

 

To sve traje 6 meseci. Novakova "farsa" - 2 godine. Taj deo me malo buni. 

 

Kako god on je najveci koga cemo ikada u sportu imati.

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Beker ne misli da je povreda glavni razlog. Potvrdjuje ono sto sam napisao na Novakovom topiku. Kaze da je Novak izabrao da vise ne bude 100% posvecen tenisu.

 

https://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2018&mm=03&dd=14&nav_id=1369048

 

Quote

"Novak je srećan, porodični čovek. Provodi mnogo vremena sa suprugom i decom, ali ako želi da bude ponovo prvi na svetu, mora da bude 100% posvećen ovom sportu, u svakom trenutku", rekao je Beker.

On je dodao da Srbin dobro zna šta treba da radi.

"Pametan je, zna šta mu je činiti, a to je žrtvovanje", dodao je Nemac.

 

 Siguran sam kao i Beker da je svestan da bi bolje igrao kada bi trenirao umesto sto upraznjava reiki. Vecina sportista batali trening zbog kokaina i kurvi, on je batalio zbog porodice i meditacije.

Edited by Heaviside
Link to comment
23 hours ago, Zli Gli said:

Ja sam bas navijao da naleti opet na augodnog Junga i konacno ga dobije ali nije se dalo...

Inace, ovo sto su sinoc igrale Kasatkina i kasnije Suarez Navaro je svemirski tenis u odnosu na sve sto sam gledao od zena u zadnje vreme. Naravno, vec veceras ce Kasatkina igrati 4 i po sata dosadnog pimplanja protiv jednako odvratne Vozniacki a Karla nece vise nikad odigrati onako kao sinoc i mozda ispadne vec veceras od slabije protivnice.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

Mala Dasha pobedila Caro. Andjelinica unistila Garciu. Osaka i Kasatkina u finalu duel dve buduce number 1

Link to comment
40 minutes ago, Zli Gli said:

Bice dobar na sporim podlogama ali ce na brzim ispadati od raznih Kverija i Dzonsona i slicnih drvoseca...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

 

 

Slažem se, mada će ih i pobedjivati, kao na ovom Berdiha. Jedan je Federer...

Link to comment

Porediti Nola i Bornu je ipak bogohulno, i što se tiče mogućnosti kao i estetskog ugođaja. Evo recimo prilično sam siguran da će ga Anderson rutinski savladati jer ovo što on igra može da prođe samo kod pimplera.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...