Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

Osvojen? Rg2016


izgubljeno finale mastersa u rimu najbolji rezultat prosle godine ako sam dobro video.

Bojim se da Viskovic ne zeli da prizna (sebi) da Nole udara lopticu na cudan (i cak) neprirodan nacin. povremeno.
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta zna deca sta je Nole...


Pa dobro, japanac je solidan top100 igrac koji je samo odstazirao ni kriv ni duzan.

Nole je rekao nedavno da je vec (opet) preispitao prioritete i nije dosao da se polomi ovde na vrucini zbog 1M$. A sezona sljake kuca na vratima pa je ovo ocekivano da su treninzi bili diversifikovani. Nadam se samo da je lakat dobro, ne mora on da pobedjuje ove klince, vazno je da RF i Rafa ne dominiraju :fantom:

Link to comment
10 hours ago, mlatko said:

 


izgubljeno finale mastersa u rimu najbolji rezultat prosle godine ako sam dobro video.

Bojim se da Viskovic ne zeli da prizna (sebi) da Nole udara lopticu na cudan (i cak) neprirodan nacin. povremeno.

 

Čekaj, zar nije pobedio nešto na travi pred Vimbldon? Prošle godine? Istborn?

Link to comment

Jedino se plašim da može da se desi da Novak sklizne u irelevantnost, kao Jelena Janković. Tipa, odradi par dobrih turnira u sezoni a ostatak otalja uzimajući novce samo za pojavljivanje.

Link to comment

Gledao sam juče onaj njegov nesrećni meč ali bolje da nisam.

Mnogo je bre mršav Novak. Znam da ima velikih problema sa rukom ali njegove ruke su sada duplo tanje nego 2015.kada je bio na vrhuncu karijere.

Najveći je možda problem ta ishrana.

Link to comment

Novak 2015. vs Novak 2018.

tennis-djokovic-novak_3255634.jpg

wH_k9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvT1RrN01EQV8vN2I3NjVlMWViMzkxNzA3ZTkzYzE0Y2RjY2UxZDc5ZDAuanBlZ5GTAs0CQgCBoTAB.jpeg

 

Ja bih ga naterao da poseti vavrinkovog kuvara, da mu prepiše nedeljnu ishranu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Nije ni tako lako od ovog gore,''ko bi gori,sad je doli'',dodji do ovoga dole :sad: Ne bih da pokusavam da nadjem krivca(e),ali bas ga unistise.Ne secam se slicnog slucaja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...