Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jung opet koban po Miomira. 

 

Ovaj put ga je imao Kecman, ali nije uspeo da ga dokrajci. Bilo je rutinskih 6-3 4-2, onda Jung vratio brejk, pa ga Kecman opet brejknuo i servirao za mec na 6-5, medjutim do kraja seta nije uzeo vise nijedan poen. U trecem brzo stigao do 3-0, pa do kraja uzeo jos samo jedan gem za konacnih 6-3 6-7 4-6... 

Link to comment

Nisam gledao nista. Promenila je nacin igre i dosta je zrelija u odnosu na raniji period, tako da me ne cudi da je pocela da prezivljava teske meceve.

 

Djokovic dobio odlican zreb: kvalifikanta da se zagreje u drugom kolu, a nadalje da vidi gde je. Projektovani sledeci protivnici su Nisikori, koji izlazi iz povrede i priprema na celindzerima, i Delpo, koji je osvojio Akapulko i uzeo nekoliko vecih skalpova. Ima i nadalje, ali ne verujem da ce da ide nadalje.

Link to comment
Viktor opet kraj u prvom kolu. Djere takodje.
Ispratio sam prve setove mecheva . Nadao sam se da Djere ima sanse za prolaz ali nije se pronasao na terenu. emocije i to. Viktor naprotiv, pukao kad servirao za set. Madjar tu stisnuo a ovaj ne ume da se iskoprca nego samo tone i tone... jadna predstava.
Link to comment

Djere vezao 8. uzastopni poraz, jako losu sezonu igra za sada... Jbg, van sljake je prilicno bezopasan. 

 

Troicki isto vec dugo u kanalu, od proslogodisnjeg Sangaja ne znam da li je negde 2 pobede vezao... Lajovic je dobio Lacka, ali i on je vec neko vreme u banani, bio je i povredjen...

 

Trenutno jedino Filipa i Kecmana vredi pratiti :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...