Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

3 hours ago, bradilko said:

to je vrv racionalno ali meni su bitni gren slemovi, nadam se da će sve da ih prestigne..

jel istina da je federer izjavio da bi sve turnire trebalo igrati na 3 dobijena seta? ako je, onda to je  baš dno dna

 

"Gotov je!!"

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

osvajanjem sinsinatija postaje prvi teniser u istoriji sa svim osvojenim masters turnirima, “zlatni masters”

 

duboko verujem da to ne bi propustio po cenu njujorka

 

e

ovogodišnjeg

Federer nikad nije (i nece) osvojio Rim.

Link to comment
9 hours ago, bradilko said:

to je vrv racionalno ali meni su bitni gren slemovi, nadam se da će sve da ih prestigne..

jel istina da je federer izjavio da bi sve turnire trebalo igrati na 3 dobijena seta? ako je, onda to je  baš dno dna

 

Neki dan to izjavio. Pisao sam ovde, jasan mu je motiv, proracunata smradina. 

Link to comment

Apropo sta je vaznije Gs trofej ili zlatni masters.. Da se dogovorimo svi sa Novakom, da nam samo jos danas budu vazni mastersi. Pa se od sutra do kraja karijere okrecemo samo GS trofejima :)

Link to comment
8 minutes ago, Timmy said:

 

Neki dan to izjavio. Pisao sam ovde, jasan mu je motiv, proracunata smradina. 

valda svetski sport nije gledao jadniju super zvezdu. posle mene potop i ceveno nije taj i taj nesto nego sam ja lose odigrao.. jadni narcis

6 minutes ago, Timmy said:

Apropo sta je vaznije Gs trofej ili zlatni masters.. Da se dogovorimo svi sa Novakom, da nam samo jos danas budu vazni mastersi. Pa se od sutra do kraja karijere okrecemo samo GS trofejima :)

+1

Link to comment
17 minutes ago, Timmy said:

Apropo sta je vaznije Gs trofej ili zlatni masters.. Da se dogovorimo svi sa Novakom, da nam samo jos danas budu vazni mastersi. Pa se od sutra do kraja karijere okrecemo samo GS trofejima :)

dogovoreno

:happy:

Link to comment

Da se ponovim, tek cemo videti, kad omatori jos vise i odavno bude bivsi, koliki je to smrad od coveka. Godinama se suzdrzava zbog sponzora i svega i glumi (dobrim delom neuspesno). Bice 10 puta gori od Vilandera.

 

Banalan primer, kad mu je istekao ugovor sa Ziletom pa mu nisu produžil, odmah je izasao bradat na teren. 

 

A manje banalno njegovo ponasanje prema protivnicima u drugom delu karijere kad je postao nedominantan - od onog "chalange now" Nadalu do raznih izjava kako mu je ovo falilo i ono smetalo, a nikad da je neko bolji.

 

Veliki sampion i jos veci smrad.

Link to comment
54 minutes ago, Timmy said:

Da se ponovim, tek cemo videti, kad omatori jos vise i odavno bude bivsi, koliki je to smrad od coveka. Godinama se suzdrzava zbog sponzora i svega i glumi (dobrim delom neuspesno). Bice 10 puta gori od Vilandera.

 

Banalan primer, kad mu je istekao ugovor sa Ziletom pa mu nisu produžil, odmah je izasao bradat na teren. 

 

A manje banalno njegovo ponasanje prema protivnicima u drugom delu karijere kad je postao nedominantan - od onog "chalange now" Nadalu do raznih izjava kako mu je ovo falilo i ono smetalo, a nikad da je neko bolji.

 

Veliki sampion i jos veci smrad.

 

A ja kad ga zovem Lignjoslav, ti se bunis ovde :(

Link to comment
10 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

osvajanjem sinsinatija postaje prvi teniser u istoriji sa svim osvojenim masters turnirima, “zlatni masters”

 

 

Koliko znam, Lendl je već osvojio sve tadašnje (ekvivalente) mastersa, tako da ne bi bio prvi u istoriji, ali svakako prvi/jedini koji bi ih osvojio u današnjem formatu. :)

Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...