Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bravo, Djole!

 

2 minutes ago, renne said:

Može kad hoće
Biće jebeno protiv napaljenog dede

 

Da ulazemo na Federera nesto sitno (naravno, ako prodje Gofana :dry:) da ga izmalerisemo? :D

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

deda ce biti masivno motivisan da ga spreci u uzimanju golden mastersa, to je sigurno. bilo bi sladje da novak osvoji preko dede

 

Bogami, meni je dosta toga da uzima na sladji/ultra zajeban nacin. Moglo bi jednom i laksim putem

Link to comment
A košarka, borilački sportovi, odbojka i ostali nisu? Pa svi ostali trpe buku, samo su teniseri posebne dušice. 
 
Nije se samo žalio na bahate pojedince, već i na muziku koja drnda pored stadiona. Jebat ga, sve je to dio šoua koji ih i čini toliko plaćenim, a sad bi oni tu da ih tretiraju kao u operi
Ako ih ogranicavaju u pripremi poena onda teniser ima za pravo da trazi tisinu. Mozda muzika dobro dodje nekom Gulbisu, Kirijosu ili Coricu ali ne i vrhunskim teniserima koji najvaznije poene odigraju najbolje.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, Timmy said:

 

Ocigledno ne shvatas poentu. Igra se tenis i van ove seljane, pa se ima sa cim i porediti, a da nije borilacki sport 

Govorim o tenisu uopšteno i teniserima kao osjetljivim dušicama, a naravno da je u Americi sve cirkus na kub, ali jbg, oni to tako vole i tako rade. Sad je samo pitanje je li se tenis igra radi publike ili radi igrača. Gledajući nagradne fondove i stalne prepirke oko istih, rekao bih da je publika i taj entertainment faktor veoma bitan u tenisu. 

 

I vrištanje teniserki iritira, jbg, neka i to sankcionišu onda. 

Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

 

Bogami, meni je dosta toga da uzima na sladji/ultra zajeban nacin. Moglo bi jednom i laksim putem

+ hiljadarka. presesce mi epohalni mecevi. jedna nedeljna laganica se trazi.

Link to comment

Bravo sarago naša!

Mislio sam da će Marin da zakoči i pusti Noleta a ovaj na nekom sledećem meču da mu uzvrati,ali Hrabro srce je rešilo da ispoštuje svoje navijače :D

 

Preko Dederera ova kolekcija ima posebnu težinu

Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

Govorim o tenisu uopšteno i teniserima kao osjetljivim dušicama, a naravno da je u Americi sve cirkus na kub, ali jbg, oni to tako vole i tako rade. Sad je samo pitanje je li se tenis igra radi publike ili radi igrača. Gledajući nagradne fondove i stalne prepirke oko istih, rekao bih da je publika i taj entertainment faktor veoma bitan u tenisu. 

 

I vrištanje teniserki iritira, jbg, neka i to sankcionišu onda. 

ako svakom teniseru to smeta pri servisu, onda valjda ima razlog

Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

 

Bogami, meni je dosta toga da uzima na sladji/ultra zajeban nacin. Moglo bi jednom i laksim putem

 

I ja bih se pridruzio ovoj skoli misljenja. :D

Nazalost, tesko da ce moci laksim putem, ali lepo bi bilo.

Link to comment

Pa smeta vjerovatno i košarkašima kad izvode slobodna, no u tenisu su valjda ostaci te aristokratske snobovštine dok su taj sport mogli da igraju samo oni plave krvi, u bijelim odeždama

Link to comment
A košarka, borilački sportovi, odbojka i ostali nisu? Pa svi ostali trpe buku, samo su teniseri posebne dušice. 
 
Nije se samo žalio na bahate pojedince, već i na muziku koja drnda pored stadiona. Jebat ga, sve je to dio šoua koji ih i čini toliko plaćenim, a sad bi oni tu da ih tretiraju kao u operi
Nije tenis isto što i nabrojani sportovi. I u snukeru takođe se traži apsolutna tišina. Ko nije u stanju to da ispoštuje ne treba da prisustvuje teniskom meču.
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Pa smeta vjerovatno i košarkašima kad izvode slobodna, no u tenisu su valjda ostaci te aristokratske snobovštine dok su taj sport mogli da igraju samo oni plave krvi, u bijelim odeždama

Ajde bre Djejmse, publici malo fali, zamisli one zurle prilikom serviranja. I kakve crne aristokrate te snasle, tu i tamo neka selebriti i gomila tu dodje da vidi i bude vidjena.

Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...