Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 minutes ago, Tromeđa said:

 

Forum je demokratija, svako ima svoje mišljenje.

 

Nije stvar u misljenju, već u tome sto si jako dosadan sa tim banalnim trolovanjem. 

Link to comment
12 hours ago, Chika Spale said:

Federeru je ovo osmo polufinale Sinsinatija u karijeri, prethodnih sedam je rezultovalo titulama. 

Djokovicu, sa druge strane, ovo je sesto polufinale. Prethodnih puta je svih 5 ulazio u finale i gubio. 

'naci "doshlo doba da se ljubav proba", ne? :)

Link to comment

pomislio sam da je nole izgubio a on dobi. 

sad, vi koji se razumete, može li se nole oporaviti za us open? 

ovako kao laiku mi nole deluje tako dominantno jer kao da igra povremeno na top nivou i to je dovoljno za finale. 

nevermind. neka uzme ovaj čudni turnir sa čudnim zjapećim  tribinama i nekom čudnom plastičnom publikom koja me sinoć podsetila na onaj film ček ček, invasion of body snatchers sa donaldom sutherlandom.. spooky baš. i ono odbrojavanje mater im glupu. po svaku cenu misle da će profitirati..

 

Link to comment

Između Sinsija i USO je nedelju dana pauze, sasvim dovoljno.
Zajedničko za poslednja tri Novakova meča (Dimitrov, Raonić, Čilić) je da je prva dva seta odigravao malo ležernije a u trećim setovima je ubacivao u višu brzinu, bolje je servirao i imao više vinera, tako da mi je utisak da je smisleno tako igrao i da je pojedine mečeve možda mogao i ranije da reši.

Link to comment

mislim da, kad bi mu neko ponudio sinsi ili ny da bi uzeo sinsi bez razmišljanja  

 

u ny zna da zaštuca

 

a ako se ne bude mučio sa drugom ligom do 1/2 finala značajno mu rastu mu šanse

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

mislim da, kad bi mu neko ponudio sinsi ili ny da bi uzeo sinsi bez razmišljanja  

 

u ny zna da zaštuca

 

a ako se ne bude mučio sa drugom ligom do 1/2 finala značajno mu rastu mu šanse

to je vrv racionalno ali meni su bitni gren slemovi, nadam se da će sve da ih prestigne..

jel istina da je federer izjavio da bi sve turnire trebalo igrati na 3 dobijena seta? ako je, onda to je  baš dno dna

Link to comment

osvajanjem sinsinatija postaje prvi teniser u istoriji sa svim osvojenim masters turnirima, “zlatni masters”

 

duboko verujem da to ne bi propustio po cenu njujorka

 

e

ovogodišnjeg

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Sta mu realno donosi Cincy? Nekako se i meni cini da je postao neka lestvica u njegovoj karijeri. Ako ga uzme moze da se (samoz@dovoljno) okrene GS-vima, mirno da se mozda tempira za DK sledece godine ako bude imao tim i stedi se za OI u Tokiju (mada je to long shot).

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

 

 

 

 

 

Zaboravih, Gofan zbog povrede ramena predao u drugom setu. Prvi izgubio u TB.

Znaci sutra lozenje.

Link to comment

Da li je realno da pričate o tome šta mu donosi trofej koji jedini nije osvojio i pogotovu sada kada je već u polufinalu tj finalu? 

Treba da osvoji sve i odmah, nema tu priče. Pogotovu kada je u prilici da osvoji ono što još nije, a fala bogu nema mnogo takvih prilika.

Edited by Mil@n
Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...