Jump to content
IGNORED

Lord Of the Rings


bigvlada

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 1. 6. 2024. at 17:39, Amos said:

 

Vrhunska alternativna glumačka postava. Ovde mi je jedini promašaj Svejzi kao Legolas

Link to comment
On 11. 6. 2024. at 17:23, Filozof manijak said:

Vrhunska alternativna glumačka postava. Ovde mi je jedini promašaj Svejzi kao Legolas

 

Nema smisla ni crnomanjasti McShane i Nick Cage da glume plavokose rohirimske kozake. 

Link to comment

Golum Rovan Atkinson ili Stiv Busemi.

 

Nedostaju u bilo kojim ulogama Harison, Svarci, Brus Vilis i Rambo (mogu i Orci da budu). Ostalo ok.

Link to comment
  • 1 month later...
1 hour ago, Arkadija said:

Materijala za kvalitetan hejt će biti sigurno.

 

tumblr_mwd59xHbEB1sxm6jjo1_500.gif 

 

  • Haha 1
Link to comment
  • 4 weeks later...
1 hour ago, Ayatollah said:

Helmova ćerka girlboss :isuse: 

 

Upucaću se iz mitraljeza...

 

Osim što debilno krade vetar iz jedra Jovani™, ja nemam neki problem sa girlbossovanjem kakvo je prikazano u ovom traileru.

 

Deluje da devojka ima character arc, da mora da se dokazuje u svetu koji je ne prihvata, umesto da je yass queen od početka do kraja.

 

Pritom, laha konjica je prilično OK uloga za žene, neuporedivo bolje nego kad ih guraju u prve linije ili im daju da natežu lukove. (Ovi delovi kad se pegla sa glavnim negativcem stojećki su već problem, ali bože moj.)

 

Girlbossovanje kakvo ne mogu da podnesem je npr. ono iz House of the Dragon, gde ti je u starto dato sve što se poželeti može, ti glumiš ludilo što nemaš još više, zahtevaš da ti se da veći nivo odgovornosti, odbijaš da preuzmeš odgovornost za bilo šta što se dešava, najzajebanija si ratnica, kraljica, zmajojahačica, a u isto vreme brižna majka koja samo želi mir i svi da se vole i ljube :isuse:

 

Edit: Imam problem sa ovim Mumakilom, otkud slon u Rohanu jebotebog, kakve su to gluposti? Dunlanders u komšiluku imaju slonove?!

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Više mi liči na Fire Emblem igrice nego na Tolkinov svijet, ali ajde da mu damo šansu.

 

So the princess doesn't want to get married and wants to become the leader she knows she can be!

Link to comment

Funfact u knjigama kćerka Helm Hammerhanda i nema ime, ali zašto malo ne adaptirati pa njoj dati najviše prostora, vjerujem da će čak zasjeniti i samog Helma. Da ne pričamo Frealof koji se u trejleru samo nazire, a imao je bitnu ulogu u samom sukobu. U suštini girlboss i njena propala romansa sa likom koji je bio super, pa onda postao bukvarsi primjer negativca.

Link to comment
32 minutes ago, Jesper23 said:

So the princess doesn't want to get married and wants to become the leader she knows she can be!


Kako originalan zaplet, nikad viđen ranije na malim ekranima.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...