Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

Pogledah za vikend 2 sekvence, total manje od 10 minuta ali i previše. Kao što sam i sumnjao - jadno do bola. Prvo neke Nišlije polivaju prase na ražnju pivom uz standardna napušavanja i sitne "duhovitosti", pa kurve u blatu do kolena (Deadwood :rolleyes:), pa nadrkani Jezdić koji je ponovo pametniji i bržemisleći od okoline, pre toga neki bedan dijalog na nemačkom sa sve ribom koja ima izvučene pramenove style sezona 2018/19... I na sve to ko za kurac Kičić kod Ivanovića ide u nekom insertu gde kao glumi nekog zajebanog psiha (valjda to treba da predstavlja - ljudi ga zaustavljaju na ulici i hvale za ulogu btw :lol:) sa nekom kvazi ribom na krevetu hoće da ga ona ogrebe nožem pošto je jelte zajeban u glavu, ono je - ja ne znam majke mi, kinematografija i kvalitet glumaca su nam je all time low nivou, bućkuriš glumatanja, klišea, našminkanih Srećni ljudi dijaloga i u novijim oblicima turbo folk iDj klinačkih fora. Povrać!

Link to comment
1 hour ago, lo zingaro said:

Moze na link PM za neki torrent. Platio bih i zvanicno ali za nas zabare obavezna mesecna pretplata za neki net tv koji me realno ne zanima.

 

Imas valjda mesec dana besplatne probe na nettvplus.com pa kad se ulogujes trebalo bi da mozes da kupis. Tako ja hteo, nije da sam probao.

Link to comment

Pa jeste, ali to je onaj fazon, ako ti je generalni utisak pozitivan ignorises stvari koje ti smetaju i obrnuto. Pa onda ljudi prenaglasavaju lose stvari. Meni je sve ok dok se ne krene u trolovanje..

Link to comment

Zavisi i ko šta očekuje. Ja u startu ne očekujem nešto što će baš baš biti dobro. Pisali Stoiljković i Kecman, Stoiljković je napisao one Duge noći i crne zastave, samim tim treba kalibrirati očekivanja spram tome, ne treba se nadati da će Senke biti Homicide u staaarom Beogradu. Biće pulp, masoni, kamioni, tajna društva, sve to upakovano u romantiku nacionalne predratne istorije.

 

Ja odgledo pilot, evo šta je loše, baš loše: svaka rečenica i kadar u kome je Marija Bergman. Insistiranje na psovkama i nišlijskom i drugim naglascima kao jeftin humor. Hajde, trebalo bi da kažem i onaj glavni glumac, zaboravljam mu ime, meni je on isto odvaljen od bilo kakvog glumačkog umeća, mada mnogi mi kažu da serem. Trebalo bi da kažem i da je čitava Snatch boks sekvenca užas, ali ja sam se toliko smejao da mi je čak bilo simpatično.

 

Šta je dobro: jebem mu mater, produkcija je vrhunska.

 

Šta dakle očekujem od Senki - laku treš zabavu u kojima znam da će biti par jeza momenata, ali okvirno, da se može gledati, i da ne budu ništa što su Ubice mog oca. I verovatno seks scene koje će me ponukati da se zamonašim.

 

Taman toliko sam i dobio od pilota. S tim što je ovo prva epizoda, dakle zaplet, a svaki je zaplet interesantan, kod raspleta ćemo verovatno svi da se fejspalmujemo.

Link to comment

Mozda i ne bi bilo toooooliko lose da je malo manje kraduckao.

 

+1 na ocajnu glumu, boli koliko su ocajni mladji narastaji.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Sada mora da čekam da svi odgledate ne bi li se topik rasplamsao,kakve ste lenštine 

 

Razočarao sam se,Maria Oršić izgleda fiktivan lik takav sam doneo zaključak posle pola sata guglanja 

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

Možda je i blagoslov što nisam gledao ništa odakle je krao, ali i pored toga mislim da bih se podjednako zabavljao

kako ne, blagoslov je sto nisi gledao from hell, ili citao strip, a gledao ovo sranje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...