Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

Ja već skinuo jutros, evo gledam 3. epizodu. Bolje je u nastavku. Ipak je do mene.

Možda subjektivan utisak, ko će ga znati ?

 

PS

Dominira južnjački dijalekt u dijalozima, možda mi poznatija ta menta humora?

Edited by zmanic
Link to comment

samo se vi zezajte

 

http://rs.n1info.com/Vesti/a542227/Hapsenja-zbog-portala-filmovi24h-i-serije.online.html

 

Hapšenja zbog piraterije na portalima "filmovi24h.com" i "serije.online"

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova podneli su krivične prijave protiv četrdesetogodišnjeg i tridesetjednogodišnjeg muškarca, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćeno iskorišćavanje autorskog dela ili predmeta srodnog prava.

Sumnja se da su oni u dužem vremenskom periodu, preko internet portala "filmovi24h.com" i "serije.online" nezakonito omogućili gledanje velikog broja domaćih i stranih televizijskih serija, čime su nosiocima autorskih prava naneli finansijsku štetu.

Policija je pretresom stanova i prostorija koje su koristili osumnjičeni pregledala njihovu računarsku opremu, prijem elektronskih uplata i računa u bankama, nakon čega je otkrila da su oni putemnavedene opreme nelegalno emitovali serije i filmove.

United Media pozdravlja reakciju nadležnih

Kompanija United Media pozdravlja reakciju nadležnih državnih organa koji su danas podneli krivične prijave protiv piraterije na internetu jer ilegalni streaming nagriza domaću produkciju filmova i serija.

Na sajtovima filmovi24h.com i serije.online su se nalazile i premium serije u produkciji United Media kao što su Ubice mog oca sezone 2 i 3, Žigosani u reketu, Ujka - Novi horizonti, Konak kod Hilmije kao i mnoge druge.

U trenucima kad United Media po prvi put u regionu emituje seriju "Senke nad Balkanom 2" u "bindže" opciji, gde su sve epizode serijala dostupne u isto vreme, od izuzetnog značaja je brza i efektivna akcija državnih organa protiv pirata u cilju sprečavanja nanošenja ozbiljne štete produkciji.

United Media koristi najsavremenije metode detekcije i zaštite svog sadržaja i nastavlja aktivno da sarađuje sa pripadnicima MUP-a na otkrivanju i procesuiranju izršilaca ovih krivičnih dela

U okviru United Medie posluje i TV N1.

Link to comment
Ja već skinuo jutros, evo gledam 3. epizodu. Bolje je u nastavku. Ipak je do mene.
Možda subjektivan utisak, ko će ga znati ?
 
PS
Dominira južnjački dijalekt u dijalozima, možda mi poznatija ta menta humora?
A vi sto bindzujete, manje pricajte -.-
Link to comment

Ja sma prvu sezonu skinuo sa pitate bay ili onih 1337 ili nekih trećih. Nek njih jure. 

A ćale mi kaže da se nekad davno družio sa Žutim Bujketom i njegovom sestrom ili tako nešto. nas s ovim prezimwenom nema mnogo i verovatno smo svi neki rodjaci.

 

dakle, ako bude frka, tražiću ja fajlove od strica. To bi trebalo da mi je on. Ili ujak. Šta mi dodje ćaletov brat. Uvek stric?

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Poceli su da salju upozoravajuce mailove forumima gde ima linkova za skidanje... recimo, balkandownload je obrisao linkove.. znaci 990 dinara ili jedna po jedna na TV NOVA S

Iako sam rekao da ću skinuti kod Rusa ili negde, pozdravljam to odluku ako se tiče autorskih prava a ne dnevne politike. 

Tantijemi ni u bivšoj Jugi nisu baš dobro funkcionisali. Ko zna kakvo je ludilo sda.

 

Kako da neki autor nečega a bez političkih ledja ikada zaradi nešto?

Link to comment

Ništa novo, ima desetak godina kako je Dragojević vojevao protiv piraterije i na premijere zvao gđu sudiju koja je donela, valjda, prvu presudu zbog piraterije. Nekako u isto vreme mi je jedan pričao kako je na svom fakultetu skinuo neki tada aktuelni film iz strane produkcije, pa su domaći distributeri slali opomene fakultetskom računskom centru itd.

 

Možda vi što umete da se socijalizujete možete da se organizujete za zajedničko gledanje serija kod ovih koji imaju SBB.  Greota da vas apse, pa da imate samo pristup "običnoj" televiziji u pritvoru.

Link to comment

danas sam se čula sa ženom koja treba da radi titl za slovenačko tržište, poslali su joj materijal samo sa tonom, bez slike.

 

Edited by svashtabezneshto
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...