Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

Svi ozbiljni producenti znaju da će odmah po izdavanju dela biti piraterije. Zato se novac i obračunava po autorskim pravima i postoje neke statističke računice da se obračuna, recimo, koliko puta je emitovana neka pesma. Ali, PRVO emitovanje, naročito filma ili serije ima posebniji položaj i na to se pazi. Ili možda mislite ta su sajtovi kao što su IMDB i slični samo proizvod par entuzijasta?

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Bujodrag
Link to comment
22 hours ago, Bujodrag said:

 

Privodili su me par puta jer sam se motao po kojekakvim mestima. Jedno četiri pet puta se vozio u marici (nikako nemojte sedeti u onom rezervnom točku na sredini) Jednom sam proveo super zabavnu noć pričajući s interesantnom devojkom koju su priveli kao i nas ostale u u stanicu u Majke Jevrosime.

 

Ali nikad me nisu uhapsili. :dry: 

 

Moram smisliti nešto, kao iz filmova, da mi interventna bane iznenada na gajbu, da dobijem batine i ostala maltretiranja, osvanem u zatvorskoj ćeliji s ostalim redovnim. Sigurno će biti (retrospektivno) vrlo zabavno  

 

default_hyper.gif

 

 

nemoj, bujo, nemoj, dobri druze nas.

guglaj SWATing ili tako nesto slicno, siguran sam da  nece Sigurno će biti (retrospektivno) vrlo zabavno  ako budes mogao da nam prepricas. znam da ti je doadno i depresivno ali imas talentovane ruke. jel imas jos onaj rezbarski luk? ako nemas nabavicemo i njega i materijala za zanimaciju. ima sada i elektricnog alata za graviranje i fine stvari za male parice, a moze da vrsi posao za sebe, za uzivanje, ne da mlatis pare sa njim.

 

P.S.

nemoj da se glupiras i ljutis nas na nasem FORUMCETU. to smo se vec bili dogovorili. zar ne?

 

P.P.S.

@gospa buba ce usi da ti iscupa, ako niko drugi

 

puno pozdrava i voli i ljubi i misli malkice i na sebe.

Edited by foto
Link to comment
to se podrazumeva da ima, sad treba da se prilagodi dužina trajanja titla i slične gluposti, za to je dobila audio snimak, 
bez videa. 
A pa ona zena od Balaševića koja je izigrava producenta je u montažu poslala materijal koji je bio crno beli , kao da spreči pirate.
Kao da je neko hteo to da gleda [emoji57]



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Koga glumi Trivalićka? Jel neka istorijska ličnost?

 

Serija bi bila 100 puta bolja da u glavnu ulogu baci Golubića i crnorukaše mu, gratis komunjare, Živkovića i monarhistički dip stejt, da se Tane, Krojač i ostali veterani pojavljuju epizodno, a da se tulaši, bugaraši, ustaši i sad ovi novi brdaši izbace niko suzu pustio ne bi.

Link to comment
6 hours ago, Fakundo Sava said:

Marija Bergam nekad me podseti na Miru Furlan, kada napravi onu tunjavu rasplakan facu još ako je polugola... 

 

Bjela. Najveći fan Babylon Berlin na svetu

Nisam jos poceo drugu sezonu ali za prvu ne pije vodu, jer se u isto vreme radilo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...