Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

Meni se čini da je princ Đorđe nesvesni medijum preko koga doktor dolazi u kontakt sa okultnim silama. Đorđe nije adept, nije iniciran u red, već je puko sredstvo komunikacije doktora preko umetničkih dela i snažnih epizoda ludila samog princa

Edited by slow
Link to comment

Зли др Пеле га пуца оним неким хемикалијама које је Жика патолог навео као халуциногене.

Link to comment
2 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Зли др Пеле га пуца оним неким хемикалијама које је Жика патолог навео као халуциногене.

laudanum :D

Link to comment
20 minutes ago, Filozof manijak said:

To sam i ja pomislio, ali zar nije laudanum korišćen da bi omamio Maru?
(Ili sam loše načuo...)

pa ovi patolozi su rekli da doktor avakumović :lolol: prepisuje laudanum za živce i da su ga našli u krvi svih žrtava. kao lek. 

Link to comment
13 minutes ago, Filozof manijak said:

Aham, hvala. Mora da sam propustio tu rečenicu. Zato mi nije bilo jasno otkud je mladom inspektoru zli doktor odjednom postao sumnjiv.

komotno možemo očekivati da mladjahni psihopata go medieval on Peles heinie. :40_rage:

Link to comment
16 minutes ago, J-♣ said:

Nešto mi se brzo Arčibald Rajs vratio iz Beča, još kaže da je skoknuo do Berlina - kao maloprstić kad je krstario vesterosom.  :35_thinking:

mozda je leteo dirizablom?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...