Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

evo ovaj "mali" risticev saigrac deluje da ce biti opak centar i da ce dominirati ligom narednih godina

 

u cemu je fora sa okaforom? ako vec u filadelfiji ne zele da ga koriste, nije im potreban, kako god, zar ne bi makar mogli dobiti za njega nesto u trejdu?

Link to comment

denver je 29. tim po efikasnosti u pozicionom napadu (vadi ih ofanzivni skok i tranzicija). samo je sakramento gori. prosle godine su bili najbolji.

 

sta da radimo?

 

2-4.jpg

Edited by Venom
Link to comment

denver je 29. tim po efikasnosti u pozicionom napadu (vadi ih ofanzivni skok i tranzicija). samo je sakramento gori. prosle godine su bili najbolji.

 

sta da radimo?

Da prestanes da pratis tu irelevantnu fransizu?!

Link to comment

Pre 2 godine, Jokic je bio rookie, Embiid povredjen a Gobert jos u razvoju.

 

No ja zaboravim da imam posla sa Jokic haterima koji isplivaju svaki put kada ovaj odigra losu utakmicu pa se upecam.

 



 

mark gasol je bio smatran najboljim centrom na svetu pre 2 godine, bio je u prvom ol-nba timu dok je u plejofu sutiro 39% iz igre.

 

 

Edited by Fins fleet
Link to comment

Pa i nije svaki. Udvajali su ga itekako kad primi loptu na postu. Postavio je lični rekord u asistencijama.

 

ukupno su ga udvojili 2 puta u poslednjoj cetvrtini i siksersi nisu dali kos iz tih napada* (ostalo je bilo izivljavanje na postu preko za glavu nizeg, 30 kg lakseg igraca koji ima raspon ruku krokodila). misim, ako mi ne verujes, vec su izasli hajlajci mozes da pogledas.

 

* imao je jednu asisenciju u poslednja dva minuta kad sam ocigledno bio u wc ali ne menja nista na cinjenici da je dao 20 poena preko samog samcijatog rendla za 7-8 minuta cetvrte cevrtine

Edited by fancy claps
Link to comment

Nema potrebe. Gledao sam. Naravno da nije 2 puta i naravno da su davali koševe iz tih udvajanja. Nadam se da ima npr. Redikovih poena iz doba kada se rešavalo.

 

Jbg, kad posle ovakvog ind. performansa tražiš dlaku u jajetu tog tipa... ne znam šta bih ti rekao.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by kralj
Link to comment

pa imao je jednu asistenciju nakon pomoci (ni to nije bilo udvajanje) u cetvrtoj cetvrtini. to je ta asistencija rediku u poslednja 2 minuta i to je to. imao je jos jednu asistenciju simonsu na pocetku te cetvrtine ali ona nije dosla nakon pomoci. misim sve je to lako proverljivo, nema sta sad da se sporimo oko toga.

 

i ne trazim dlaku u jajetu, svaka cast embidu. samo kazem da rendl treba da ubije luka voltona.

Edited by fancy claps
Link to comment

Ali da mi je neko rekao da ce Bjelica imati ovakvu sezonu. Prvi u ligi u sutu za 3 i jedan od 3 igraca uz Fraja i Furnijea sa 50/40/90.

 

Kakvu je rampu imao nocas, nisam znao da moze da skoci toliko. Jebes Tibsa, mogao bi da zaradi dobro na leto.

Link to comment

ukupno su ga udvojili 2 puta u poslednjoj cetvrtini i siksersi nisu dali kos iz tih napada* (ostalo je bilo izivljavanje na postu preko za glavu nizeg, 30 kg lakseg igraca koji ima raspon ruku krokodila). misim, ako mi ne verujes, vec su izasli hajlajci mozes da pogledas.

 

* imao je jednu asisenciju u poslednja dva minuta kad sam ocigledno bio u wc ali ne menja nista na cinjenici da je dao 20 poena preko samog samcijatog rendla za 7-8 minuta cetvrte cevrtine

Jbs mi sve ili trolujes vrhunski ili nismo gledali istu utakmicu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...