Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Wall sjebao

Mozda je bio faul

 

Auuuuuu al' ce matori da se proserava :D

Lavar je kralj, covek cini utakmice Lakersa zanimljivijim, covek bi trebao da bude na celu NBA umesto spodobe Silvera

Jedino je pitanje da li ce Lonzo da prebrodi celu frku, ocigledno je da mu cela halabuka i ne prija previse ... bas iskreno zelim da postane zvezda, i zbog njega a i zbog Lavara : )

Link to comment

Kome se ne svidja trend moderne kosarke sa gomilom trojki uvek moze da uziva u hrkljusu Bostona i Milvokija, bas je onako prijatno za oko gledati cigletine u kojima prednjaci ovogodisnji mvp buduci goat. Da ne pricam o kreaciji u napadu Milvokija. Ono bih ja mogao da budem trener. Druze ne mozes biti mvp najbolje lige na svetu ako tako cigliras, nije ovo atletika idi preskaci prepone jbt. Eto rekao sam.

Edited by theanswer
Link to comment

jameer izvlaci pelicanse iz rupe, nuggetsi opet poklonili contributora protivniku za playoff :D

 

jebote, joerger se prepolovio  :mellow: gledam ga pola minuta, kapiram kingsi opet promenili trenera...

Edited by Calavera
Link to comment

Ne znam jel bilo losijeg odbrambenog igraca u ligi od Lillarda. I takav lik koji nema predstavu sta treba da radi ostaje u igri za poslednju odbranu dok je Turner na klupi. I sve bi to bilo mnogo lakse svariti da svakog jebenog dana ne kenja kako se fokusirao na odbranu i kako je posvecen napretku u tom segmentu, a onda pet puta ne zagradi Beverlija u drugom poluvremenu.

Link to comment

Svaka cast Grifinu sto je sad kao nesto unapredio igru, point forward i sutiranje trojki i kurac palac ali meni je bio mnogo veci car dok je bio selja sto ukucava ljude u kos i dok se vise lozio. Sad je kao nesto sav zajeban i kul, ovo ono... Jebo Kliperse, nisu zanimljivi vise uopste.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ne znam kako je izgledalo na terenu, ali statistika kaze: Beverli i Rivers 0 asistencija. Blejk i Galinari ukupno 8 od samo 11 celog tima. Zasto li mi je Teo pao na pamet?

Link to comment

Klipersi su sad more fun, Grifin je ove sezone vec ukucao dva lika u kos, cisto da znaju ljudi.

More fun?

Ne postoji srpski expression za to pa moras da use engleski?

Link to comment

Klipersi su sad more fun, Grifin je ove sezone vec ukucao dva lika u kos, cisto da znaju ljudi.

 

To jedino ako ti je zanimljivo da dva sata gledas Grifinov bully ball.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...