Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Uh kakav gadan minut za Šarića protiv Ala. Okrenu ga dvaput u napadu i ukrade mu loptu, od egala odjednom +6 za Boston 

Link to comment

Kakva blesava završnica, Smart car sa ovim bacanjem :lolol:

 

Vrhunska zabava i vrhunski luzeraj File. Imam veliko poštovanje prema Šariću i onome što je postigao sa onakvim tijelom, ali bogami je ovaj kraj odigrao loše skroz, totalno bez koncentracije, čak bih rekao da ih je ponajviše koštao sa one dvije prodate lopte, mada daleko od toga da je jedini krivac. Čini se da je ključnim igračima File opet ponestalo gasa u odlučnim trenucima, opet je Stivens bolje miješao karte. 

Link to comment

Saric je bio odlican. Trojka za +1, posle ono poentiranje iza glave... sve je odradio kako treba. Izgubljena, jbg, brze ruke big Al-a... generalno je odlicno odigrao sezonu, lezi mu savrseno ovakva uloga...

 

Stevens i Boston su kraljevi totalni. No Kyrie no Heyward no problem :D

 

steta sto ce im se onaj mamlaz nacestitati nove godine

Link to comment

Najzabavnija serija, totalno mi delovalo kao nba basket od pre 30 godina...

Saric bi odlican sinoc, al i ja mislim da ih jeste ukanalio na kraju. Fila nek kupi Smarta nekog krštenog pleja i da se napada prsten sledece godine.

Stevens genijalac,jos jednom :Hail:,a l jbgica-počistiće Lebronko Boston u finalu...

Link to comment

meni nije jasno zasto je trener filadelfije ovoliko skratio rotaciju i izbacio fulca pre svega

 

svaka cast bostonu, bez dva igraca koji su im trebali biti vodeci, stigli su do finala konferencije

 

Link to comment

Simmons je odigrao dve uzasne odbrane na Tatumu na kraju ...

Embiid je car covek (kao i cesto prozivani Draymond Green) ... ali kapiram da ljudi vise vole pasivno-agresivne zvezde

Tesko da imaju sanse protiv CLE sa 7 igraca

Link to comment
10 minutes ago, pbg12345 said:

meni nije jasno zasto je trener filadelfije ovoliko skratio rotaciju i izbacio fulca pre svega

 

 

Verovatno bi bilo puno dva beka na terenu koji cele sezone nisu šutnuli trojku

Link to comment




 
svaka cast bostonu, bez dva igraca koji su im trebali biti vodeci, stigli su do finala konferencije
 

Apsolutno, već sad respektabilno dostignuće, mislim da i bez Kajrija i GH imaju šanse protiv Cavsa, što zbog Horforda koji je pre svega pouzdan igrač, što zbog i dalje veoma kvalitetnog backcourta.

Link to comment
49 minutes ago, mjone said:

Embiid je car covek (kao i cesto prozivani Draymond Green) ... ali kapiram da ljudi vise vole pasivno-agresivne zvezde

 

Car je Embiid, mada na tu temu ja vise volim likove kao sto je Mitchell. Na terenu razbija van terena daje respect (kao sinoc na twitteru). Ne moras biti pasivno agresivan da bio gotivac i ne moras biti mesar da bi bio kul. 

 

EDIT: Ili Tatum for that matter

Edited by Mos
Link to comment
30 minutes ago, booyaka said:


 


Apsolutno, već sad respektabilno dostignuće, mislim da i bez Kajrija i GH imaju šanse protiv Cavsa, što zbog Horforda koji je pre svega pouzdan igrač, što zbog i dalje veoma kvalitetnog backcourta.
 

 

horford uglavnom nestane kad vidi klivlend

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

meni nije jasno zasto je trener filadelfije ovoliko skratio rotaciju i izbacio fulca pre svega

 

svaka cast bostonu, bez dva igraca koji su im trebali biti vodeci, stigli su do finala konferencije

 

da si video kako Fultz igra ne bi postavio to pitanje :D

 

1 hour ago, mjone said:

Simmons je odigrao dve uzasne odbrane na Tatumu na kraju ...

Embiid je car covek (kao i cesto prozivani Draymond Green) ... ali kapiram da ljudi vise vole pasivno-agresivne zvezde

Tesko da imaju sanse protiv CLE sa 7 igraca

Toronto ima najduzu rotaciju u NBA pa im nista niije vredelo... mogu Bostonu 7-8 igraca da izguraju seriju. vece je pitanje kako zaustaviti LeBrona da im ubacuje 25 a ne 40 :D mada ima tu atleticizma, smislice nesto Stevens sigurno :)

 

Link to comment

pa video sam kako igra i igrao je nekih 20ak minuta po utakmici poslednjih mesec dana regularnog dela ili tako nesto

ok, nije nista novo da se skracuje rotacija u po

ali mi konkretno za filu iz ove perspektive to ne deluje kao najbolji potez

Link to comment

Ma odličnu tekmu je odigrao ali je u posljednjih nekoliko minuta bio na udaru Seltiksa, preko njega su postizali poene u seriji plus je dvaput izgubio loptu. Jbg, umor, neiskustvo, sve. Opet, i uzimao je na sebe mnogo, ima muda za razliku od nekih saigrača. Onakva borbenost pod košem se rijetko viđa. 

Link to comment
On ‎8‎.‎5‎.‎2018‎. at 0:17, omiljeni said:

lupeta džabar ko otvoren prozor

NBA je budućnost zato što je porastao 2% u 5 godina, a to što je sredinom 90ih pre Jordanove 2. penzije i lockuta, NBA bio ~duplo popularniji nego što je sada, to nema veze?

NFL propada jer nacija više neće agresiju, opasnost i rizike i ne želi da gleda zaražene CTE epidemijom. To valjda znači da je college football porastao sa 54 na 56% zato što se tamo igra neagresivan fudbal koji prija naciji a igrači nemaju povrede glave?

 

Pročitaj ceo tekst, mada je promašio je glavni razlog koji je vrlo prost. Košarka je urban sport (svakako najurbaniji od navedenih) - mali betonski teren i lopta, ne treba ti poljana i 20 drugara da bi ga igrao. Rast popularnosti koincidira sa urbanizacijom i povećanjem stanovnika u velikim gradovima.

 

btw, mislim da je NBA sad popularniji nego i u vreme Jordana. Sam podatak da je među omladinom popularniji od fudbala je poprilično iznenadjujuć.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...