Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

26 minutes ago, Host said:

Bradilko kao pravi Crnogorac cijeni samo cojstvo i junastvo. Na primer Zacka Randolpha koji je tukao saigraca dok su ga ostali drzali (saigraca, ne Randolpha) i koji je imao muda da se muski suprotstavi Adamsu

 

 

i jos mu je gotivan Oakley, jedan od retkih igraca koji su bili zveri greskom pustene na NBA parket. Principijelan stav, nema sta.

sve ok ali ne moraš da upetljavaš ovde ko je crnogorac..to govori ipak 1 nivo više o tebi a ne o meni koji ovlaš prelazi preko ovako bizarno sročene teme da li je green simpa ili nesoj na terenu..

ali samo napred..voljeni si sin ovog foruma

 

Link to comment
28 minutes ago, bradilko said:

sve ok ali ne moraš da upetljavaš ovde ko je crnogorac..

 

 

Kaze covjek koji lupa etikete tipa - voli Mila... :D

Link to comment

na konto grina, ok je grin, ne mozes voleti takav tip igraca al ok je da postoje. samo sto on jos ima iritantne pokrete i mimiku pa je vazda na tapetu.

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

KG, Gary Payton & Candace Parker heated debate on what is a travel

 

Je l' realno da Gary Payton i Garnet ne kontaju da ovo nisu koraci ili je samo zajebavaju? 

 

Za mene su ovo uvek bili koraci, mada sam vec imao diskusiju na tu temu. FIBA:

 

A player who catches the ball while standing with both feet on the floor:

  The moment one foot is lifted, the other foot becomes the pivot foot.

  To start a dribble, the pivot foot may not be lifted before the ball is released from the hand(s).

  To pass or shoot for a field goal, the player may jump off a pivot foot, but neither foot may be returned to the floor before the ball is released from the hand(s).

 

Misljenja koja sam cuo je da "return to the ground" racuna u tom slucaju samo za pivot nogu, jer je druga noga kao na zemlji. Ali to mi je uvek bilo cepidlacenje i totalno protiv duha pravila. Ja u tim situacijama uvek skacem sa obe noge.

Link to comment

Mene su u skolicama kosarke ucili da ovo nisu koraci, iako mi je mnogo neprirodan potez i mislim da ga nisam u zivotu koristio. Bitno je da loptu hvatas doskokom na dve noge, ili u mestu, ako je uhvatis i doskocis jedna pa druga onda su koraci. 

Link to comment
14 minutes ago, goofs said:

Mene su u skolicama kosarke ucili da ovo nisu koraci, iako mi je mnogo neprirodan potez i mislim da ga nisam u zivotu koristio. Bitno je da loptu hvatas doskokom na dve noge, ili u mestu, ako je uhvatis i doskocis jedna pa druga onda su koraci. 

e pa loše su te učili. naskok nije samo doskok na obe noge već i na jednu pa drugu. razlika od dvokoraka je što su obe noge u vazduhu al doskaču pojedinačno. 
a dizanje pivot noge su koraci. ako nije tako onda je Zemlja ploča.
al ako se uzme definicija koju je Venom naveo onda ne znam šta da mislim. ako sam dobro shvatio onda možeš da digneš pivot nogu i da se odraziš sa nepivot noge i šutiraš :cry:

Link to comment
37 minutes ago, Venom said:

 

Za mene su ovo uvek bili koraci, mada sam vec imao diskusiju na tu temu. FIBA:

 

A player who catches the ball while standing with both feet on the floor:

  The moment one foot is lifted, the other foot becomes the pivot foot.

  To start a dribble, the pivot foot may not be lifted before the ball is released from the hand(s).

  To pass or shoot for a field goal, the player may jump off a pivot foot, but neither foot may be returned to the floor before the ball is released from the hand(s).

 

Misljenja koja sam cuo je da "return to the ground" racuna u tom slucaju samo za pivot nogu, jer je druga noga kao na zemlji. Ali to mi je uvek bilo cepidlacenje i totalno protiv duha pravila. Ja u tim situacijama uvek skacem sa obe noge.

 

Pa da.

 

NBA: 

While standing with both feet on the floor:

To start a dribble, the pivot foot may not be lifted before the ball is released from the hand(s).

To pass or shoot for a field goal, the player may jump off a pivot foot, but neither foot may be returned to the floor before the ball is released from the hand(s).

 

Kobi se nadavao i nadavao koseva na ovaj nacin :)

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...