Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Da mi je neko rekao da ce Ingls imati ovakvu nba karijeru, reko bih mu da je lud ko zvono. Tanderi ne znaju sta ih je snaslo, deluju iznenadjeno. Snajder je uradio strasan posao, Juta je sigurno treci najbolji tim zapada ove sezone.

Link to comment

Super se razvija PO za sad, u dometima realnog. Naravno da nisam očekivao da ispadnu Hjuston ili GSW u prvom kolu, ali mi je drago što je odvratni Portland počišćen (subjektivni osjećaj, de gustibus...), plus što je ova divljina od Oklahome pokazala svoje pravo lice, besmisleno u plejofu, gdje ih dobro posložena ekipa trenutno tambura baš na način na koji ja volim da vidim.

 

Na istoku jbg, Boston se još i dobro drži kakva ih sreća prati cijele sezone, a ni nemam nekih ekipa koje mi nešto posebno idu na živce, pa navijam za dobro krljanje i što duže serije, a za sad sve vuče na tu stranu. 

Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

Snajder je uradio strasan posao, Juta je sigurno treci najbolji tim zapada ove sezone.

 

GSW, Houston, New Orleans ?

Link to comment

Nije Snajder toliko genijalan koliko je Oklahoma glupa ekipa koja ima izrazito glupog lidera i ocigledno trenera bez autoriteta ... kad na sve to dodas i Karmela sa svojom sposobnoscu da totalno umrtvi svaki napad (sad jos i baca cigle)  dobijes ovo

Link to comment
52 minutes ago, Grandilof said:

 

GSW, Houston, New Orleans ?

 

gs i hjuston su top 2 tima zapada nema sumnje. juta da nije gober bio povređen dobar deo sezone bi verovatno bila treća i to bi bila bliža ovom dvojcu gore nego četvrtom mestu.

 

melo je igrač ove serije, 23% za 3 i ima player option 28m sledeće sezone. pg u lejkerse a ras....

Link to comment

Ras je kao onaj iz vica, ono, trili lika u zatvoru, jedan na igli, drugi na prašku, a treći što je na vutri u fazonu:

 

"Dobro nam je i ovde"

 

Realno, njemu je jedino super u toj Oklahomi :D

Link to comment
43 minutes ago, Fins fleet said:

Utah trenutno igra 3 svetlosne godine bolje od GSW.

 

Veciti optimista. Bilo bi 4:1 za Warriorse i bez neke njihove igre. NO je zeznutiji matchup za njih, posto ce AD trpati iznutra ipak dosta vise. I ne samo za njih nego za bilo koga. Ne tvrdim da ce ih dobiti, vrlo tesko, ostaje mi da se nadam i jelte kao sto rekoh mislim da su u ovom trenutku malo bolji od Utah.

Edited by Grandilof
Link to comment
1 hour ago, Host said:

Ricky  >> Westbrook

 

Westbrook posle trece utakmice:

 

 

Westbrook posle cetvrte utakmice:

 

“It was not about me and him,” Westbrook said. “Let’s get past that. We’re done with that.”

hehe pojo sva govna sto je izasrao

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...