Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Replies 8.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    593

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    351

  • Ratamahatta

    293

Just now, pantelia said:

Kuce Ljubica

e ne može, to je u areni, to je naš pas, rekao mi da navija za Partizan

Link to comment

Rada ponovo jaše :D

 

Pitanje o Nedoviću i Kenanu - they weren't visible tonight :lolol:

 

Koliko ne mogu da smislim ovog Milutina Aleksića

Edited by Profesionalac
  • +1 1
Link to comment

Asvel - Baskonija, prvo Baskonija preokreće na prelazu 3.i 4. četvrtine serijom 23:5 (od 51:44 do 56:67, a onda Francuzi odgovaraju sa 17:0 serijom :ohmy: 73-67

 

Na kraju 76:69

  • +1 1
Link to comment

Meni je ostao utisak da Barsa pati od sličnih ograničenja kao KKP prošle godine i da trio Laprovitola - Satoranski - Panter jednostavno nije dovoljno kvalitetan za napad na EL. 

Ubicu za prelamanje utakmice nemaju. Panterica to može da ispadne, kao večeras, ali to je izuzetak a ne pravilo. 

Gore su već prilično dobri, Parker mi ostavlja utisak lika koji može da igra sve (i ne skida osmeh s lica). 

Na drugom kanalu, Efes je dobio Oly u tesnoj završnici, Nwora je izgledao kao lik koji inače ume ali ili je pao s marsa ili neće. Sa druge strane je Furnije promašio ključan šut. U njega mučenika baš nemam nikakvu veru, bar za ulogu prvog ubice tima. Pa je opet i takav on najsimpatičnija pojava u postavi Olija koja je privodila meč kraju, sa Volkapom, Mekkisikom, Vezenkovom i Falom.

Ukupno, nemam veru ni u Barsu ni u Oly za uzimanje titule.

  • +1 3
Link to comment
11 hours ago, Gale said:

Meni je ostao utisak da Barsa pati od sličnih ograničenja kao KKP prošle godine i da trio Laprovitola - Satoranski - Panter jednostavno nije dovoljno kvalitetan za napad na EL. 

Ubicu za prelamanje utakmice nemaju. Panterica to može da ispadne, kao večeras, ali to je izuzetak a ne pravilo. 

Gore su već prilično dobri, Parker mi ostavlja utisak lika koji može da igra sve (i ne skida osmeh s lica). 

 

Meni celavi spanac na klupi ne uliva poverenje, cudne neke rotacije radi, previse minuta za Brizuelu, Abrines ne moze da mu se upise vec dve utakmice...pa onda onaj finis, Panter je stvarno odlican bio, ali napad se opet svodi na to da mu se uvali lopta, a ostali gledaju sa strane, slika i prilika proslogodisnjeg Partizana. Postavka napada na kraju regularnog dela, 4 sekunde do kraja, cela hala zna kome ide lopta.

 

Slazem se da im fali jedan bas jak igrac spolja, Grci su prenapakovani da bilo sta prepustaju slucaju, a Real je mnogo blizi Grcima nego Barseloni. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...