Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Replies 8.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    593

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    351

  • Ratamahatta

    293

Bilo bi zanimljivo videti Laprovitolu kao prvog igraca nekog tima. Godinama je u Barsi skroz podredjen timu, dok Parker, a i sad Panter, sutiraju nemilice, a da ne pogledaju jel neko slobodan.

Link to comment

Pocelo je mnoge da nervira smaranje sa pregledanjem raznih gluposti i generalno sudjenje u EL, morace da reaguju i promene nesto. 

Krenulo je sve uzlaznom putanjom ali pojavljuje se dosta gnjavaza utakmica. 

  • +1 1
Link to comment

Ovo mora da prestane, inače će nepotrebni čelendži potpuno uništiti igru. Razumem potrebu da sve bude perfektno, ali ubijanje tempa utakmice je surovo, a većina nas zbog toga gleda košarku, ne da bismo gledali sudijskog buljsona

  • +1 1
Link to comment

Neko od komentatora je rekao da osim dosadasnjih celendza, sudije valjda mogu da gledaju i samovoljno ako ne mogu da usaglase odluku.

Deluje mi i da trenerima odgovara, jer traje dovoljno da mogu da okupe igrace i crtaju im kao da je time out.

Link to comment

Na euroleague tv-u komentatori govore kako je Real - Pao pravi derbi, kako se izrodilo rivalstvo. Kao nije klasicni geografski derbi kao Oly - Pao, Fener - Efes i onda nabrajaju sve ikad do Alba - Bajern i Asvel - Monako. Beograd nisu ni spomenuli, frojdovska greska pred buduce sezone recice evroligaskeptici.

Link to comment
23 hours ago, ZokiAsov said:

Sad su mu dali 3 bacanja jer je izbacio loptu prilikom faula na polovini monaka. Koja glupost...

zanima me da li sudije nisu u stanju da sude u duhu igre nego samo strogo po definiciji iz pravila (jer se plaše loše ocene verovatno) ili su im date instrukcije da ovo rade u sklopu paketa sa strogim suđenjem nesportskih u cilju smanjivanja seče kontri. ako je ovo prvo onda treba da ubace izuzetak u pravilo o kontinuiranom pokretu koji kaže da ono ne važi na protivničkoj polovini osim u poslednjih X sekundi napada/četvrtine. Ako je ovo drugo onda treba da daju drugačije instrukcije sudijama. nesportske za bezobrazan udarac sa leđa radi seče kontre su mi ok, ali tri bacanja za faul igača koji stoji ispred napadača i to po ruci kojom vodi loptu na svojoj polovini su mi vrlo gadna pojava.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...