Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Na oly tekmi u jednom trenutku je reditelj na tribinama uhvatio lika kako duva indzo, odmah je pomerio kadar al bilo je kasno za iskusno oko

  • Haha 4
Link to comment
  • Replies 8.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    593

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    351

  • Ratamahatta

    293

20 hours ago, Defunctus said:

Ovaj Milano godinama ima energiju kisne gliste. Da dovedu Poceka na klupu postao bi flegma osoba kao Pokusevski fazon.

Bukvalno pred penzija vibe još od kako su tamo bili KP i Ledej. Ladovina na sve strane, dobra lova, lep grad. Beše i Mesinu produžili u sred neke crne serije.

Link to comment

Trinkijeri: Izgubio sam titulu zbog Beronova četiri koraka

 

Evropska košarka se oprašta od Bilija Berona kao aktivnog košarkaša, svoj komentar je dao i Andrea Trinkijeri u kontekstu čuvenog finala. Amerikanac je tada napravio četiri koraka i dao odlučujući koš kojim je Crvena zvezda u finalnoj seriji srpskog šampiona savladala Partizan sa italijanskim stručnjakom na klupi.

– Izgubio sam titulu tako što je on napravio četiri koraka i položio loptu. Sudije to nisu videle. To ću zauvek pamtiti. Billi Beron je elitni šuter.

Žalgiris se sprema za naredne obaveze, sutra ih očekuje gostovanje Virtusu u okviru trećeg kola Evrolige. Nešto ranije, trener Zelenih je kritikovao Alena Smailagića, sada je o tome govorio u mirnijem tonu.

– Pokazao je na momente svoj talenat, ali to nije dovoljno. On je izuzetno dobro dete i nije njegova krivica. Ako naši bekovi igraju loše, to se odrazi i na igru visokih igrača.

Danas se u italijanskim medijima pojavila informacija da je Žalgiris zainteresovan za Kruza Pinkinsa, krilnog centra Skafatija. Na svoj način, Trinkijeri je sasekao te priče u korenu. Poručuje da veruje igračima koje trenutno ima na raspolaanju i to je to.

– Nisam obratio pažnju na to što pišu, ali to je napisao neko iz Italije. Samo sam se nasmejao, neverovatni su. Neko se uveče dobro napio, pa je ujutru mamuran napisao nešto što ne samo da nije istinito, nego mi tako nešto nije ni palo na pamet. On je dobar igrač, ali je pod ugovorom, a mi smo popunjeni na toj poziciji. Možda da se dogovorimo sa njim da vozi autobus, ako ne budemo zadovoljni našim vozačem.

  • Tužno 2
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

sad gledam wiki, trinki ima brda kupova a prvenstva tri komada, iskljucivo sa brose basketom.


Jest Trinki malo precenjen da se ne lazemo, njemu je izmakla ta sansa sa Partizanom koja bi ga mozda vozdigla za tier vise kada su current evropski treneri u pitanju, ali i 'vakav drzi to svoje mesto u EL sto ipak nije mala stvar

  • +1 1
Link to comment

ma titule su po meni stvar konteksta pre svega; ne mislim ja da je precenjen, nego me je ova biliberon izjava, zainteresovala da pogledam

 

puno kupova, tj turnirski uspesi, to se poklapa sa njegovim pristupom; zato mislim da bi bio odlican selektor srbije nekada u buducnos'

Link to comment

..btw, sa bajernom je dve sezone redno imao 2:3 u 1/4finalu evrolige, protiv solidno jacih timova

 

meni je to trenerski vrednije nego pola titula koje dule&radonja imaju sa zvezdom&partizanom

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, lord_s said:


Jest Trinki malo precenjen da se ne lazemo, njemu je izmakla ta sansa sa Partizanom koja bi ga mozda vozdigla za tier vise kada su current evropski treneri u pitanju, ali i 'vakav drzi to svoje mesto u EL sto ipak nije mala stvar

Kada se pogleda koji EL treneri su trenutno bez posla a da Trinki mirno jaše, nema šta da mu se zameri. Da je izgurao onu Korona sezonu do kraja, sada bi sigurno bio i u jačem timu od Žalgirisa. Mada i ovako očekujem da će u nekom trenutku da završi u Milanu ili Virtusu.

Link to comment

Beronov trokorak inače nosi taj šarm Maradonine božije ruke. Naprednjaština po prvi put naletela na tvrdo.

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment
3 hours ago, *edited by mod said:

Kada se pogleda koji EL treneri su trenutno bez posla a da Trinki mirno jaše, nema šta da mu se zameri. Da je izgurao onu Korona sezonu do kraja, sada bi sigurno bio i u jačem timu od Žalgirisa. Mada i ovako očekujem da će u nekom trenutku da završi u Milanu ili Virtusu.

 

Njega je ta korona sezona, kakva je takva je, vratila u EL. Tu je sa Bajernom opet igrao redovno plejof. Ipak mu je i danas posao sa Bambergom verovatno najdragocenija referenca. 

Ovo sa Beronovim trokorakom je totalno lejm. Njega je u toj sezoni rešio midžet Filip Čović. Rešio bi ga i u toj majstorici. To i metla od Jagovog i Kaboklovog Ulma su mu dva najveća kiksa u karijeri. 

Ima naravno većih besposlenih trenera od njega u Evropi, kao što ima i manjih u klubovima kao što su Efes i Barsa, teško da bi tu kosmičku ravnotežu narušio 1 upitan Evrokup ili titula u Aba ligi. Ni ja ne sumnjam da će napredovati (i dalje od Virtua/Milana), samo mi je od simpatičnog debeljuce postao previše teatralan i patetičan. Verovatno otud što sam ga u počecima površnije pratio.

 

Link to comment
21 minutes ago, kralj said:

Beronov trokorak inače nosi taj šarm Maradonine božije ruke. Naprednjaština po prvi put naletela na tvrdo.

Četvorokorak nemoj sad da umanjuješ.

 

Nema puno šarma jer je i ulog bio dosta slabašan, a ko slabo pamti i čita samo Trinkija pomislio bi da je to bila majstorica a ne meč za produžetak serije. Tako da sve i da je Bili omašio posle kolca, taj napad je bila najava kakva bi sve naprednjaština da se vidi u poslednjih 40minuta.

 

Što se rešavanja tiče, zavisi koja utakmica je u pitanju. U prvoj ga je rešio izvesni Glišić.

 

Ali da oduvek je bio ovako teatralan, samo što je sada vidljiviji kod nas jer em govori srpski em je bio u Partizanu. A i drugačije se gleda na to ponašanje u odnosu na to da li je u voljenom klubu, mrskom rivalu ili random evropskom timu.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, *edited by mod said:

Kada se pogleda koji EL treneri su trenutno bez posla a da Trinki mirno jaše, nema šta da mu se zameri. Da je izgurao onu Korona sezonu do kraja, sada bi sigurno bio i u jačem timu od Žalgirisa. Mada i ovako očekujem da će u nekom trenutku da završi u Milanu ili Virtusu.

 

moj lični utisak......da je Trinki vodio kkp prethodne tri sezone, sa rosterima koji su bili ili sa parama koje su uložene.....imali bi više od jedne osvojene abe

 

pri čemu je prilično jasno da ne bi bilo ni rostera ni para da nije bilo Željka, tako da je ovo čisto hipotetički i moj lični utisak. gotivim Trinkija baš......posle Duleta, broj 2 na mojoj listi omiljenih trenera kkp

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...