Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

Izgleda da je i Play-in potvrdjen.  
Koliko sam ja razumeo 7-8 igraju mec za direktan prolaz u playoff. Porazeni iz ovog meca ce imati drugu priliku protiv pobednika na mecu 9-10.
Bolje rangirane ekipe bice domacini na ovim mecevima.

Link to comment

svakako, jer sire broj ekipa koje se za nesto bore

 

 

 

sta se desava sa evrokupom/ligom sampiona?

oce li biti onog najavljenog spajanja?

Link to comment

Znaci po play-inu, Zvezda bi ove zavrsene sezone igrala u Baskoniji za prolaz, pa ako tu dobije isla bi na porazenog iz Fener-Zalgiris (realno Zalgiris), pa i ako njih dobije onda na Olimpijakos u plejofu. Jako.

 

I dalje tvrdim da mi se ovo ne svidja u EL, daje sansu nekim Efesima i Armanijima da smrde celu sezonu i onda ukradu mesto recimo tom Zalgirisu, koji je po svakom merilu manji tim od njih.

  • +1 1
Link to comment

Kraj maja je divan u Berlinu. Taman posle mogu i da produzim na evropsko, koje stratuje sredinom juna... valjda ce zena imati razumevanja 

Link to comment

Svadjam se na Redditu sa trolovima - sta mislite da li je ova proslogodisnja Evroliga bila teza/kvalitetnija nego recimo 2018 (primera radi, to je Donciceva poslednja sezona)?

Link to comment

Dinos Mitoglou je posle zalbe CAS-u dobio umanjnje inicijalne kazne za doping na 16 meseci pa ce tako biti u mogucnosti da nastupa na Svetskom prvenstvu (ako bude u kombinaciji za tim u Grckoj).

Link to comment

Dubljevic izgleda u Zenit. Zvali su ga i Buducnost i Partizan, ali mu se izgleda ne cima previse pa je odabrao "Saudijsku Arabiju"...

Link to comment

Čitam na NBA temi za taj kup koji uvode od ove sezone, pa se setih opet onog Urbonus podkasta kad su gostovali Panter i Mekalum. 

 

Na pitanje o plej in-u, Panter nije oduševljen. Ali da ne idem sad na razloge zašto, zanimljivije mi je ono što je on predložio. Umesto F4 uvesti na tri dobijene da se igra od četvrtine finala do kraja. A to što EL zarađuje kroz F4, bi mogli da zarade kroz organizovanje nekog all-star vikenda. Gde se Urbonas nadovezao da kroz F4 EL gubi tu autentičnost koju nosi domaći teren i atmosfera koja je karakteristična za evropu. Ono što si imao u 1/4 finala ti izgubiš na F4. 

 

Kapiram da je kalendar baš problrmatičan, ali ideja kao ideja je po meni skroz na mestu. 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...