Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    583

  • booyaka

    374

  • MiddleClass

    327

  • Ratamahatta

    285

3 hours ago, keitel said:

 

Iskreno, sjajna ideja. 24 tima, grupe od 12, normalan broj utakmica u sezoni, još ako uvedu i plej of od 16 pun pogodak.

Igrala bi se jedna utakmica manje nego sada. Dve utakmice protiv timova iz iste konferencije i jedna protiv timova iz druge.

Link to comment
40 minutes ago, Heaviside said:

Igrala bi se jedna utakmica manje nego sada. Dve utakmice protiv timova iz iste konferencije i jedna protiv timova iz druge.

 

Nisam shvatio ovo iz napisanog. Znači u plejof bi i dalje išlo samo 8 timova?

To je već nešto drugo. Možda kad bi dalje rascjepkavali pa uveli 4x6, ali to bi i dalje značilo 28 utakmica u regularnom dijelu.

Nije mi jasno zašto žrebanje grupa nije opcija. Možda se oni zanose da ovi iz Istanbula npr. po svaku cijenu žele da vide Real i Barselonu u svojoj dvorani, ali mislim da je taj marketinški aspekt preuveličan.

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Igrala bi se jedna utakmica manje nego sada. Dve utakmice protiv timova iz iste konferencije i jedna protiv timova iz druge.

 

22 + 12 = 2*17 :)

 

Link to comment

Haha da, računao sam 22 + 11 iz nekog razloga

1 hour ago, keitel said:

 

Nisam shvatio ovo iz napisanog. Znači u plejof bi i dalje išlo samo 8 timova?

To je već nešto drugo. Možda kad bi dalje rascjepkavali pa uveli 4x6, ali to bi i dalje značilo 28 utakmica u regularnom dijelu.

Nije mi jasno zašto žrebanje grupa nije opcija. Možda se oni zanose da ovi iz Istanbula npr. po svaku cijenu žele da vide Real i Barselonu u svojoj dvorani, ali mislim da je taj marketinški aspekt preuveličan.

Ne znam za plejof, možda jedna ili  čak dve runde po konferencijima i onda f4 u Emiratima. U svakom slučaju nije plan da se smanjuje broj utakmica.

Edited by Heaviside
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Haha da, računao sam 22 + 11 iz nekog razloga

Ne znam za plejof, možda jedna ili  čak dve runde po konferencijima i onda f4 u Emiratima. U svakom slučaju nije plan da se smanjuje broj utakmica.


i jas sam isprva uzeo +11 ali onda skontam da nisi u istoj grupi :)

Link to comment

Kako je to predvidjeno da funkcionise, konkretni timovi imaju licence pa je potpuno zatvoreno? Ili bi nacionalna/regionalna takmicenja i dalje bila kvalfikatorna (prvenstva i evrokup)? 

 

Link to comment
5 hours ago, *edited by mod said:

Slažem se za taj deo. Ono što mi se ne sviđa je ta strogo geografska podela. Jedna konferenciji je 1/3 španska. Koliku puta u sezoni treba da igraju Huventud i Real? Ako bi uveli da se te dve grupe žrebaju sa nosiocima/šeširima ili čak i bez to bi bilo mnogo bolje.

 

ma kakav huventud ispred valensije

pre ce unikaha igrati nego huventud

Link to comment

Partizan igra dobro a igrači Bajerna kao da su pijani ,ništa ne mogu da pogode,jedna od lošijih ekipa koja je gostovala u BG . Čak smo ih i mi sa Vladom dobili ,jedinu koju je dobio.
Generalno Švabe su kanta,mnogo su im dve ekipe.
Žalgiris muči Monako i gostima ,stvarno su žilavi .
Baskonia ladno prva . Mislim da će Monako i još neke ekipe malo da padnu .
Efes kao i protiv Partizana pada u zadnjoj četvrtini . Teško će oni do top 8 ako ovako nastave znece uvek da im uspe kasno paljenje .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk







Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...