Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Jezivo, otišo u poluvremenu da radim neku keramiku, misleći da Itudis ima pobedu u torbi. Izgubili su 58:28 drugo poluvreme, ako se na njega nakalemilo bar 50% kumove "slatkorečivosti", nije ovo bila prijatna noć u svlačionici CSKA.

Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

Djordi smenjen i sa pozicije izvrsnog direktora (ranije bio izbacen iz upravnog odbora), jednim jakim glasanjem osnivaca od 6:5, protiv smene su bili spanski klubovi :D i dva Turka. 

  • Wub 1
Link to comment
42 minutes ago, goofs said:

Djordi smenjen i sa pozicije izvrsnog direktora (ranije bio izbacen iz upravnog odbora), jednim jakim glasanjem osnivaca od 6:5, protiv smene su bili spanski klubovi :D i dva Turka

 

Ja videx da su uz Spance protiv smene Djordija bili Zalgiris i Fenerbahce, a Efes je bio za smenu. 

 

Inace u drugim vestima iz Evrolige Emmanuel Mudiay i Zalgiris navodno blizu raskida saradnje.

Link to comment

Ko zna, moguce, ja videh na b92, ne bi bilo prvi put da njihovo nazovi-novinarstvo zakaze. Mada ima smisla da ga Turci podrzavaju, najveci su sponzori EL, njima izgleda nije do nekih promena.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Ko zna, moguce, ja videh na b92, ne bi bilo prvi put da njihovo nazovi-novinarstvo zakaze. Mada ima smisla da ga Turci podrzavaju, najveci su sponzori EL, njima izgleda nije do nekih promena.

 

Evo sada se "insajderi" sa Twitter-a korigovali i rekose da su ipak i Efes i Fenerbahce bili za ostanak Djordija, a da je Zalgiris u vecinskoj grupi koja je bila za smenu.

Edited by Borca
Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Djordi smenjen i sa pozicije izvrsnog direktora (ranije bio izbacen iz upravnog odbora), jednim jakim glasanjem osnivaca od 6:5, protiv smene su bili spanski klubovi :D i dva Turka. 

 

  • +1 1
Link to comment

Mudiay je bivsi, Zalgiris doveo Tai Webstera kao zamenu.
Oly potpisao Quincy Acy-ja

A u stvari sam dosao da napisem kako celavoj prevari vec drmaju stolicu, turci su vec upisali poraz veceras u Moskvi, i ukoliko od narednog kola (i teskog mecapa protiv Milana) ne krene uzlet na tabeli... rekla-kazala sa nekih strendzerskih foruma tho

Link to comment
Quote

ČOVIĆU MESTO ČELNIKA U EVROLIGI: Prvi čovek KK Crvena zvezda ima poziv, JOŠ NIJE ODLUČIO

Košarka
aleksandr radonic 03.11.2021. 12:48h

Krupne promene desiće se u evropskoj košarci posle odlaska Đordija Bertomea

Nebojša Čović, predsednik KK Crvena zvezda, jedan je od glavnih kandidata za novog čelnika Evrolige. Krupne promene desiće se u takmičenju najboljih evropskih košarkaških klubova, posle odlaska Đordija Bertomeua sa mesta predsednika.

 

gde je @napadaj? :laugh:

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...