Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

Cela ekipa, izuzev Vase daleko ispod proslosezonskog nivoa. Petrusev u skladu sa ekipom. Nedostajao Simon da rotira sa Andersonom. Sved timski igrac. Izgleda da je prihvatio rolu, svestan da nema vise 36 minuta kao u Himkiju, gde je u jednoj EL utakmici pripalio 21 put za 3

  • +1 1
Link to comment

CSKA je svaki napad imao najbolju moguću opciju, sve što su hteli su imali i dobili su utakmicu na 2 lopte maltene. Da sam Efes, to je jako ohrabrujuće. 

 

Samo mi nije jasno kako je onaj faul na minus 3 danas sportski a juče je bio nesportski. Možda zato što Efes nema retardiranog vlasnika koji se Djordiju najebao mame mile. 

Link to comment

Naravno da su imali sta su zeleli kad je odbrana Efesa na KLS nivou na pocetku sezone. CSKA je imao 12 razlike dva minuta pre kraja kad su se malo uspanicili, a ovi ispogadjali par trojki. Ne vidim sta je tu ohrabrujuce za Efes, osim cinjenice da su vec pokazali da imaju sposobnost da ukljuce prekidac kad je potrebno. Trenutno izgledaju prilcino daleko od onog tima iz pretprosle sezone.

 

Nego, odgledah vezano Uniks - Monako i ALBA - ASVEL. Kao da se radi o utakmicama iz razlicitih takmicenja udaljenih par nivoa. Monako izgleda dobro. Imaju taman dovoljno ballhandlera, sutera, fizikalaca, rutinera. Donta Hall je bingo na petici, voleo bih da znam koliko ga placaju (pitam za druga). Uniks ima kvaliteta, al ne mogu da verujem timu u kom Hezonja dobija loptu kad se lomi. Jos je Perasovic najveci baksuz medju trenerima, priziva nesrecu onom zalosnom facom.

 

ALBA je mnogo jadna. Funkionalan napad mogu da igraju samo kad je Lo na terenu. Premalo su njegovih 24 minuta da bi dobili cak i sinoc prilicno los ASVEL. Kostas je leteo. Imao je nekoliko monstruzonih defanzivnih poseda, a ni u napadu nije bio neupotrebljiv. Valjda je ovo poslednja utakmica u kojoj pokojni Gist dobija vise minuta od njega. Od Osetkovskog sam ocekivao vise.

Link to comment

Ohrabrujuće je što pokazuju da imaju i dalje dovoljno individualnog kvaliteta da dođu do utakmice na jedan posed sa ovakvom odbranom od koje ne može gore bukvalno. 

 

Btw Manimal u CSKA

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...