Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    580

  • booyaka

    369

  • MiddleClass

    326

  • Ratamahatta

    285

basket je u dobroj meri igra samopouzdanja & ritma; kalates ocigledno ima samopouzdanja dovoljno da udje u ritam ( :

  • Haha 1
Link to comment

Među osmoricom sudija za F4 u Berlinu našli su se i srpski arbitri Ilija Belošević i Uroš Nikolić, a uz njih će pištaljku oko vrata na završnom turniru elitnog evropskog takmičenja nositi i Mehdi Difala, Damir Javor, Emin Mogulkodž, Karlos Peruga, Sreten Radović i Fernando Roča.

 

 

Link to comment
5 minutes ago, MiddleClass said:

Među osmoricom sudija za F4 u Berlinu našli su se i srpski arbitri Ilija Belošević i Uroš Nikolić, a uz njih će pištaljku oko vrata na završnom turniru elitnog evropskog takmičenja nositi i Mehdi Difala, Damir Javor, Emin Mogulkodž, Karlos Peruga, Sreten Radović i Fernando Roča.

 

 

Zamisli da se te plasirali na f4. Zamisli

Link to comment

zasto nema pukla? po meni je probably najbolji evropski sudija od penzionisanja lamonice.

  • +1 1
Link to comment

^jel lessort opet bio ovoliko dobar, kao recimo u partizanu? nisam gledao pao vise od 5x tekmi

Link to comment
3 minutes ago, uini said:

^jel lessort opet bio ovoliko dobar, kao recimo u partizanu? nisam gledao pao vise od 5x tekmi

Da. Još i bolji.

 

"Jedino" što se raspao sa bacanjima sada u Plejofu.

  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)
20 minutes ago, uini said:

^jel lessort opet bio ovoliko dobar, kao recimo u partizanu? nisam gledao pao vise od 5x tekmi

 

Sto rece mladjani Milos, jos i bolji, u smislu konstantnosti. Bar ja kad god sam pratio on skoro redovno isporuci nekih 10-15 poena, 7-8 skokova, uz redovan hussle. Cak je i bacanja, osim ovog plej ofa, pogadjao u boljim procentima.

 

Edit: ok, sad sam proverio, bacanja ima 60% na nivou sezone, nema veze, ostalo je tacno :D

Edited by Lord Stef
  • +1 1
Link to comment

Po meni je Wade bio za prvu petorku, ali jbg povredio se pred kraj sezone.

Da nije bilo te povrede, verovatno bi i makabi sad bio na f4.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...