Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    577

  • booyaka

    368

  • MiddleClass

    326

  • Ratamahatta

    285

u vezi današnjeg trača da je oly zainteresovan za petruševa

 

moji izvori iz ozbiljnih navijačkih gavrimunja krugova kažu da je to verovatno balon koji je pustio zalizani

 

tačnije njegov vlažni san da petruševa uvali nekom premijum evroligašu sa smanjenim prostorom za defanzivno blamiranje po kome je poznat

 

i da pride natera barcokasa da ga nauči kako da igra ovu divljačku odbranu koju igra oly

 

to će teško tako da ide

 

ako je doktor čo rekao da ga neće nazad i da je u tome problem, trebalo bi ga podsetiti na to da je zbog njegovog hira i odlaska u muriju filip sebi na vrat natovario trajnu životnu blamažu i da mu je realno ozbiljan dužnik...

  • +1 1
Link to comment

ako se real bude nećkao oko nastavka saradnje sa simpatičnim jabuom, na mestu dr nebojše ja bi mu poslao avionsku kartu za beograd u jednom pravcu i katalog nekretnina u beogradu na vodi

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Eleniko said:

u vezi današnjeg trača da je oly zainteresovan za petruševa

 

moji izvori iz ozbiljnih navijačkih gavrimunja krugova kažu da je to verovatno balon koji je pustio zalizani

 

tačnije njegov vlažni san da petruševa uvali nekom premijum evroligašu sa smanjenim prostorom za defanzivno blamiranje po kome je poznat

 

i da pride natera barcokasa da ga nauči kako da igra ovu divljačku odbranu koju igra oly

 

to će teško tako da ide

 

ako je doktor čo rekao da ga neće nazad i da je u tome problem, trebalo bi ga podsetiti na to da je zbog njegovog hira i odlaska u muriju filip sebi na vrat natovario trajnu životnu blamažu i da mu je realno ozbiljan dužnik...

Pitanje je koliko se i njemu vraća. Ne samo u Zvezdu nego generalno u Evropu. Ne bi me iznenadilo da ostane u nekoj G Ligi i development timu jer deluje da je u glavi zacrtao NBA iako ovako objektivno ne izgleda kao da će u tome i uspeti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...