Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma ućićete u formu mnogo pre maja, januar verovatno, pre će nešto niži plafon u odnosu na prošlu godinu biti problem nego tajming forme. Sa druge strane, izgleda da će skor pre ulaska u top formi biti bolji nego prošle godine tako da su po meni jako malo šanse da ne uđete makar u play-in. Treba imati u vidu i da vam ne igra najbolji igrač, koji je i pre povrede bio u lošoj formi. 

Link to comment
  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    577

  • booyaka

    368

  • MiddleClass

    326

  • Ratamahatta

    285

ma dobro forum je, pričamo, ne patkometrišemo

 

meni je kod željka upadljivo što igra sličan basket kao prošle godine

 

laik sam ali ne vidi da se prilagođava onome što mu je u rosteru

 

bajern ga je napunio na to njegovo famozno iskakanje iza kog ostaje krater pod košem

 

3 prvoklasna centra kkp ukupno 4 skoka zajedno odbrana i napad, wtf

 

i sa svim tim, 2 realizovana i 2 odbranjena napada i dobili bi tekmu

 

a ruku na srce ni mi nismo bili bitno bolji protiv bajerna pretprošle nedelje...

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, Heaviside said:

Ma ućićete u formu mnogo pre maja, januar verovatno, pre će nešto niži plafon u odnosu na prošlu godinu biti problem nego tajming forme. Sa druge strane, izgleda da će skor pre ulaska u top formi biti bolji nego prošle godine tako da su po meni jako malo šanse da ne uđete makar u play-in. Treba imati u vidu i da vam ne igra najbolji igrač, koji je i pre povrede bio u lošoj formi. 

 

faktor povreda i premora će generalno biti od velikog uticaja. i sada dosta timova nastupa u desetkovanom sastavu, a duplih kola ima još.

 

povratak Pantera i njegova forma su svakako od ogromnog značaja, ali mi se čini da ni to neće biti dovoljno ako nas protivnik uvek nadskoči drastično (i sinoć je tako bilo) pa još ima i visoke procente šuta. kojima i sam doprinisiš lošom odbranom i davanjem puno otvorenih šuteva.

Link to comment

Pre svega zbog skoka i kažem da vam je plafon niži nego prošle godine, ali vi pobeđujete i bez Pantera i sa lošom timskom formom. Ne bih se nadao dominaciji kao prošle godine ali i dalje mislim da ćete na vreme početi mnogo bolje da igrate. F4 jako, jako teško, baš bi morale da se polope kockice.

Link to comment
4 hours ago, Lord Stef said:

Mora se zaista pomenuti taj trend povredjenih igraca, recimo Fener je protiv Partizana igrao bez cak 4 standardna prvotimca (Kalates, Guduric, Pjer, Sanli) dok je samo 5 dana kasnije protiv Zvezde igrao bez samo 4 grejaca klupe (Sanli, Guduric, Pjer, Kalates). 


5. 

images?q=tbn:ANd9GcSL6ZwVW1PV4yi1hQ2DR-l

  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, Lord Stef said:

Mora se zaista pomenuti taj trend povredjenih igraca, recimo Fener je protiv Partizana igrao bez cak 4 standardna prvotimca (Kalates, Guduric, Pjer, Sanli) dok je samo 5 dana kasnije protiv Zvezde igrao bez samo 4 grejaca klupe (Sanli, Guduric, Pjer, Kalates). 

 

16 hours ago, Shaq said:

bayern bez lucica, bonge, obsta, harisa-poraz

oly bez sikme, brazdeiskisa, mekkisica-poraz

baskonia bez maniona, rogvakopulosa, doipa, dieza-poraz

jedva dobijena zvezda bez lazica, nedovica, simonovica

i jedva dobijen fener bez gudurica, kalatesa i sanlija..

 

nema sta, odlican ucinak najboljeg™ trenera u lizi..:fantom:

 

vidi se da si prosao ostoyine pudlice kurs.. 

partizan je celu proslu kao i u dosadanjem delu sezonu, imao igromne popuste™ od strane protivnickih timova.. :fantom:

 

  • Haha 1
  • -1 2
  • Tužno 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...