Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    577

  • booyaka

    368

  • MiddleClass

    326

  • Ratamahatta

    285

6 minutes ago, Eleniko said:

Fun fact, KKP kupio pogrešnog centra - prangijaš koji bleji u odbrani 

Prangijaš sa samo centralne pozicije, kad mu to oduzmeš malo toga ima da ponudi 

Link to comment

bayern bez lucica, bonge, obsta, harisa-poraz

oly bez sikme, brazdeiskisa, mekkisica-poraz

baskonia bez maniona, rogvakopulosa, doipa, dieza-poraz

jedva dobijena zvezda bez lazica, nedovica, simonovica

i jedva dobijen fener bez gudurica, kalatesa i sanlija..

 

nema sta, odlican ucinak najboljeg™ trenera u lizi..:fantom:

Edited by Shaq
  • +1 3
Link to comment

ja baš došao da iskažem smatranje da je ovo večeras željkov poraz

 

kad ono tema se načela sama

 

doduše nama sad već odgovara da što duže ostane u kkp

 

pošto ovo uveliko liči na poslednju sezonu u feneru

 

dovoljno je videti kako se radovao posle pobeda protiv nas u EL i fenera, onako se glupira samo jago kad mu prođe neki sumanut ulaz

 

sada je toliko pročitan da i bavarski jodleri igraju rutinski protiv njegove switch odbrane koju igra kao da je lesor na terenu

 

a ni kaminski ni kaboklo nemaju veze sa time, onaj midžet im je davao trojke sa lukom do plafona i nazad

 

no dobro, nije naš problem, zanimljivo je gledati reakciju komšiluka

 

ne prođe poraz da ne pomenu mirotića i da bi sa njim bilo drugačije

 

pa i bi, armani ima gore rezultate od njih sa litijašem

 

i tako....

 

 

 

Edited by Eleniko
  • Haha 4
Link to comment
4 minutes ago, Eleniko said:

ja baš došao da iskažem smatranje da je ovo večeras željkov poraz

 

kad ono tema se načela sama

 

doduše nama sad već odgovara da što duže ostane u kkp

 

pošto ovo uveliko liči na poslednju sezonu u feneru

 

dovoljno je videti kako se radovao posle pobeda protiv nas u EL i fenera, onako se glupira samo jago kad mu prođe neki sumanut ulaz

 

sada je toliko pročitan da i bavarski jodleri igraju rutinski protiv njegove switch odbrane koju igra kao da je lesor na terenu

 

a ni kaminski ni kaboklo nemaju veze sa time, onaj midžet im je davao trojke sa lukom do plafona i nazad

 

no dobro, nije naš problem, zanimljivo je gledati reakciju komšiluka

 

ne prođe poraz da ne pomenu mirotića i da bi sa njim bilo drugačije

 

pa i bi, armani ima gore rezultate od njih sa litijašem

 

i tako....

 

 

 

 

Mirotica sam, cini mi se, jedino ja pomenuo..ne u cilju da nam fali kao igrac nego da je previse vremena izgubljeno na tu pricu i da se posle krpilo sa daj sta das. 

 

Sledeci put cu ja to flomasterima pa ce biti jasnije,ne brigaj.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

da, Mirotića uglavnom pominjemo u kontekstu objektivnog gubitka vremena u toku prelaznog roka. odnosno, vremena koje je propušteno da se sastav popuni tamo gde je tanak. Mirotić je top igrač, ali koliko znam ni on nema defanzivne karakteristike koje tražimo. a pored toga, sam po sebi, nije garancija bilo čega. Barsa nije osvojile EL sa njim, ni MIlanu ne cvetaju ruže sada.

 

igramo loše, ne deluje sada da će biti dobro, rezultati su ispod očekivanja. sve je objektivno tako. ali nije zapisano u kamen i može da se promeni. to što može ne znači nužno i da hoće. jbg. to je ta neizvesnost oko sporta i takmičenja, koja te nakako uvek jebe i ne da ti mira. ali i to ide u rok službe.

 

da li top trener može da napravi loš rezultat? naravski da može. nije vrhunski trener i stručnjak samo onaj ko je svake godine osvojio sve, ili većinu trofeja, i to maestralnim igrama koje će pamtiti pokolenja. takav ne postoji, koliko mi je poznato. samo što se loš ili dobar rezultat ceni na kraju sezone, sad samo možemo da kukamo što nam loše ide. kao što smo kukali i prošle sezone, pa se završilo u boljem raspoloženju.

 

mene lično nervira grobarsko vozdizanje Željka u nebesa, dodeljivanje statusa božanstva i tome slično. iako ga volim mnogo i cenim još više. kontraproduktivno je, detinjasto, stvara dodatni nepotreban pritisak i naravno provocira (neke)komšije da zastranjuju na drugu stranu i da prave od njega inkarnaciju đavola, propalog trenera isl. što otvara prostor za nesuvisle rasprave oko gluposti.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Dve stvari glede Željka.

 

Prvo, u obe prošle sezone tim je u maju igrao znatno bolje nego u oktobru.

 

Drugo, čovek ima toliko znanja i uspeha iza sebe u košarci koliko nemaju Ostoja i svi njegovi poslušnici zajedno. Šta će njemu Ostoja da kaže, e ne ide ovako, menjamo trenera? Ko je to bolje rešenje od Željka, a da nam je dostupan?

 

Imali smo plejadu trenera izmedju Dujana i Žabara, pa i posle Žabara, svaki put je izgledalo dosta loše.

Link to comment
9 hours ago, Shaq said:

bayern bez lucica, bonge, obsta, harisa-poraz

oly bez sikme, brazdeiskisa, mekkisica-poraz

baskonia bez maniona, rogvakopulosa, doipa, dieza-poraz

jedva dobijena zvezda bez lazica, nedovica, simonovica

i jedva dobijen fener bez gudurica, kalatesa i sanlija..

 

nema sta, odlican ucinak najboljeg™ trenera u lizi..:fantom:

 

:cry:

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Dve stvari glede Željka.

 

Prvo, u obe prošle sezone tim je u maju igrao znatno bolje nego u oktobru.

 

Drugo, čovek ima toliko znanja i uspeha iza sebe u košarci koliko nemaju Ostoja i svi njegovi poslušnici zajedno. Šta će njemu Ostoja da kaže, e ne ide ovako, menjamo trenera? Ko je to bolje rešenje od Željka, a da nam je dostupan?

 

Imali smo plejadu trenera izmedju Dujana i Žabara, pa i posle Žabara, svaki put je izgledalo dosta loše.

 

ja mislim da promena trenera uopšte nije pitanje koje bilo ko postavlja (ili ga postavlja 0,5% navijača). jedino pitanje koje je sada važno jeste kako da se unapredi igra, podigne na viši nivo.

 

dobra forma u maju znači dobre šanse da osvojiš abu ili kls (aku uošte igramo to, nisam ispratio). što se tiče EL, da bi dobra forma u aprilu i maju bila od značaja, mora pre aprila i maja da se dođe u istuaciju da ta forma bude od značaja, odnosno da se plasiraš u neku završnicu. da se bude barem u prvih 10

 

 

 

Link to comment

Ok, sa tim se slažem, nemam problem ni da kažem sam, ni da neko drugi kaže da je Želimir sjebao ovu ili onu utakmicu, niti da igramo grozomorno, a da je to dobrim delom i njegova zasluga.

 

Ali i dalje stojimo iza trenera, boljeg nemamo niti ćemo imati u skorije vreme.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...